Wpis z mikrobloga

@derton778: Przynajmniej mniejsze szanse, że się zabijesz. To 5.0 V8 to trochę #!$%@? akcja bo to wciąz klasyczny mustang i większość kończy żywot nie z powodu przebiegu tylko spotkania z czymś bo kierowca nie opanował...

Moim zdaniem dobry zakup. Szerokości.
  • Odpowiedz
@cwlmod: Mustang to nie rywal i30N - i myślę, że gdyby opowi podobał się hothatch to by sobie spokojnie kupił Focusa ST albo nawet RS, a nie mustanga.

Mustang to zupełnie inna konstrukcja do innych zastosowań więc czego ty chcesz?

Ja jakbym miał Forda Focusa RS to tak jak ty też bym każdego wyzywał, że jego auto nie jest Focusem RS, a że mam Forda S-Max 7 osobowego bo takiego
  • Odpowiedz
@kobrys13: No nie #!$%@? w ogole mustang nie jest sportowym samochodem dla fanów motoryzacji xD

Opowi/trollowi podobał sie mustang ale zrobił z niego gowno, czym sprawił ze mustang nie jest mustangiem.

Gratulacje ze bronisz takiej głupoty xD Proponuje teraz przerobić twoja krowę na sportowe auto i wywalic obie kanapy z tylu. Wtedy dorównasz klasa temu mustangowi
  • Odpowiedz
No nie #!$%@? w ogole mustang nie jest sportowym samochodem dla fanów motoryzacji xD


@cwlmod: 317 koni mechanicznych z napędem na tył to nie jest sportowy samochód xDD?

Opowi/trollowi podobał sie mustang ale zrobił z niego gowno, czym sprawił ze mustang nie jest mustangiem


@cwlmod: Ale brainlet.
  • Odpowiedz
@derton778: Jak zarobisz hajsy na tego typu auta to się odezwij to porozmawiamy, a nie będziesz mi pisał jakieś wysrywy biedaka, który nie ma pojecia jak się kupuje nowe auta xD
  • Odpowiedz
@cwlmod: Mustang nigdy nie był sportowym samochodem - mustang zawsze był szybki, ale #!$%@? nigdy sportowy. Chyba, że jakieś tam wersje specjalne lub dedykowane. Mustangi jak i inne muscle cary nigdy nie skręcały i nie były na to zorientowane.

Chyba, że przez sportowość rozumiesz dodatkowe spojlery, paski na masce z taśmexu i oczywiście doklejony znaczek M na masce BMW (w samaj polsce jest więcej znaszków M aniżeli BMW w ogóle
  • Odpowiedz
Mustang nigdy nie był sportowym samochodem - mustang zawsze był szybki, ale #!$%@? nigdy sportowy. Mustangi jak i inne muscle cary nigdy nie skręcały i nie były na to zorientowane.


@kobrys13: Nie był, ale jest.

Chyba, że przez sportowość rozumiesz dodatkowe spojlery, paski na masce z taśmexu i oczywiście doklejony znaczek M na masce BMW (w samaj polsce jest więcej znaszków M aniżeli BMW w ogóle Mek
  • Odpowiedz