Wpis z mikrobloga

Witam mirasy. Piszę do was poniekąd z prośbą o radę. Są tu na pewno ojcowie i do was pytanie. Jak przekonać do siebie córkę? Lvl 2,5 ciągle tylko mama mama i mama. Tzn mnie też wola, jak jestem w pracy xd. W domu się pobawi ze mną, wyjdzie na spacer i czasami coś zje. Ale usypianie to tylko z matką ew usunie ze mną ale ze zmęczenia ale to jest katogra. Macie jakieś sposoby żebym to ja był taki rozchwytywany jak teraz mama?
#rodzicielstwo
#tatacontent
  • 23
  • Odpowiedz
Takie życie - z dwojga złego wolę jednak mieć pokojowe relacje z żoną bo jakoś tak spokojniej w życiu.


@kobrys13: to bardzo smutne co mowisz. Naprawdę. Autentycznie zrobiło mi się smutno. Żeby żona nie byla zazdrosna to ty odsuwasz od dziecka zamiast ją ustawic
  • Odpowiedz
@n53b30: Podwórko mam odkamienione, trawa gęsta i równa, brak gołych przestrzeni, kosiarka full z koszem.
Nie bawimy się w hardkorowe koszenia, a i dzieci ze swoimi kosiarkami są ZAWSZE za mną.

To są moje zasady.

Dzięki i żeby miał mniej takich akcji.
  • Odpowiedz
to bardzo smutne co mowisz. Naprawdę. Autentycznie zrobiło mi się smutno. Żeby żona nie byla zazdrosna to ty odsuwasz od dziecka zamiast ją ustawic


@Chehu: hej, hej, powstrzymaj te łzy :)

Odpuściłem tylko jeden rytułał i to pewnie tylko tymczasowo, zresztą junior młodszy tez w tej chwili matkę wybiera - ja w tym czasie mam starszego do uśpienia i tez robią swoją robotę jako stary w tym czasie.

Holistycznie patrząc
  • Odpowiedz