Wpis z mikrobloga

#genshinimpact Jakby ktoś się zastanawiał czy bardziej opłaca się kupować Transient Resin czy Sanctifying Unction to mówię, że resin lepszy.

Transient Resin = 1200 monet = 60 resinu
Sanctifying Unction = 90 monet = 2500 expa
13,33 Sanctifying Unction = 1200 monet = 33333 expa

60 resinu spalone w domenach to średnio 41580 expa, minus tylko taki że trzeba grać w grę. ( )
Chyba, że ktoś ma mały world level i jeszcze mu nie lecą złote artefakty co każdą domenę to wtedy potki pewnie lepsze.
  • 10
@SandalzJezusa: Można, jak najbardziej.
@Elec: Zawsze, odkąd zuzyłem wszystkie fragily, zacząłem oszczędzać wszystkie które zdobędę i jak nie musze to nie używam, na razie z powrotem skumulowałem 20 (w tym 2 z teapota).
@Elec: hej no. Szanuję i rozumiem każdy ma swoje cele. Ja teraz zbieram primo na Sayu i Ayayake, nawet na 1 daily recharge nie wydaje i wszystkim zarządzam tak że 10k expa BP zawsze zamykam. A ostatnio stuklo 400 ley lineow, teraz drugie tyle i kolejny aczik xd, ale już teraz się będę na razie skupiał na gromadzeniu boss matsow bo mój następny cel to wylevelowac wszystkie postacie do 70 i
@Tradey: BP się na luzie robi, mi zostaje 10 dni przy normalnym graniu gdzie nawet nie robię tych pierdół na wykuwanie itemów i gotowanie. Chociaż jak były te misje na zbieranie 100 matsów to robiłem silk flowery i glaze lily.