Wpis z mikrobloga

Dziś nie było fajnych meczy i następny fajny mecz będzie dopiero w środę - Francja z Portugalią, w środę będzie też mecz Polski ze Szwecją, ale wiadomo, że Polska odpadła, więc nie warto oglądać. Swoją drogą to jest źle pomyślane, że są mecze, gdzie wiadomo, że jakaś drużyna odpadła, a mecz i tak jest. Powinno się to jakoś inaczej obmyślić.

Kibicujcie w środę niebieskim :-)

#mecz #pilkanozna #euro2020

--
Wszystkie nieodpowiednie komentarze będą usuwane
  • 39
@NadiaFrance: em trollujesz, czy nie wiesz o czym właściwie piszesz? Został jeszcze jeden mecz jak sama zauważyłaś, więc tak jak ktoś wspomniał, przy pomyślnym układzie wyników możemy wyjśc nawet z pierwszego miejsca, aczkolwiek najprawdapodniej jeśli wygramy ze Szwecją wyjdziemy pewnie z drugiego
@MLeko29: wiem, ale to nie jest możliwe by strzelić tyle bramek, by wszystko się zmieniło, zwłaszcza, gdy jest się najsłabszą drużyną - fakty są takie, że mecz Polski i Szwecji jest nieistotny, nic nie zmieni i powinno się to jakoś inaczej obmyślić.
@MLeko29: wiem, ale to nie jest możliwe by strzelić tyle bramek, by wszystko się zmieniło, zwłaszcza, gdy jest się najsłabszą drużyną - fakty są takie, że mecz Polski i Szwecji jest nieistotny, nic nie zmieni i powinno się to jakoś inaczej obmyślić.


@NadiaFrance: Droga Pani Nadio. Polska musi wygrać ze Szwecją żeby wyjść z grupy, więc może być to po prostu wynik 1:0 dla Polski. Mam nadzieję, że wyjaśniłem to
zawołam Was w środę, jak Polska przegra mecz i się skończy - po dwóch meczach, najsłabsza drużyna nie wygra nagle magicznie tego trzeciego.

Możecie sobie pisać, że troluję, ale to tak działa i tak będzie i tyle, ten mecz Polski ze Szwecją jest nieistotny.


@NadiaFrance: droga Nadiu, piłka nożna, podobnie do wielu innych sportów, nie jest rozgrywana w ścisły, deterministyczny sposób. Wynik czasem zależy w niej od przypadku, szczęścia, chwilowej dyspozycji
#!$%@? dawno Nadii tu nie widziałem, ale jej baity i trolle dalej w formie i dalej tyle osób się na to nabiera. Nadia to taka trochę Pawlowicz wykopu, szkoda ze coraz mniej jej wpisów ładuje w gorących.