Wpis z mikrobloga

@m__b
appka na androida:
dajcie możliwość otworzenia wpisu przez kliknięcie na niego jak w poprzedniej wersji, bo teraz trzeba szukać małej ikonki z komentarzami

przywróćcie poprzednie zachowanie wyszukiwarki na Mirko a nie że znajduje mi wpisy w losowej kolejności chronologicznej w efekcie czego mam wpisy z 2019 przemieszane z wpisami sprzed miesiąca

profil użytkownika - komentowane wpisy - pokażcie też komentarze a nie same wpisy, bo potem trzeba szukać danego komentarza we
@m__b: O super. To jest taki odpowiednik "Mój wykop". Czy jest szansa na dodanie # w prawym górnym rogu na wzór dawnego wykopu? Czemu to jest wygodniejsze niż przeglądanie "obserwowanych"? Bo tam mogłem sobie kliknąć np. wkrzyżyk bez czytania powiadomienie z tagu który mnie na ten mkoment mniej interesuje. Albo wejść w konkretny tag i przeleciec wpisy i wtedy już będą odznaczone jako przeczytane.
Lewe menu z reguły ludzie bedą mieli
@m__b: W tej chwili potrzebne są dwa kliknięcia, żeby dotrzeć do obserwowanych jeśli korzysta się ze zwiniętej lewej belki kategorii. Rozsądnym wydaje się wprowadzenie przycisku z obserwowanymi, który byłby widoczny od razu na zwiniętej belce - na wzór wszystkich przycisków kategorii. Wtedy dostęp do obserwowanych byłby znacznie wygodniejszy i wymagałby tylko jednego kliknięcia. Co o tym myślisz?
@m__b: Sprawdziłem teraz te obserwowane i już na pierwszy strzał - brakuje wpisu z jednego tagu. Więcej nie sprawdzam nawet bo przy obserwowanych 450~ tagach mam w obserwowanych od 2 dni z 20 wpisów?
w lewym menu jako Obserwowane


@m__b: Więc pokaż zrzut ekranu. Klikam i wyskakują mi treści, które miałem na czarnej. Koncertowo spartolone coś, co powinno wyjść w testach, a nie w uzytkowaniu. Wspomnisz moje słowa, czkawką się to odbije. Fora znam od kiedy pojawił się internet i te podobnie nadęte i zadufane udławiły się własną pychą.
@EtaCarinae: Ale w "zarządzaj" są tylko wypisane obserwowane tagi które mogę usunąć lub pod nie przejść. Ja chce przejrzeć to co się pod nimi pojawiło. Niby w obserwowanych powinno się to pokazać (dawny mój wykop), a jest tylko ich część