Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
jaki świat jest popieprzony to głowa mała. ja muszę pięć w dni tygodniu chodzić do pracy, a jakiś banan z internetu dostaje więcej za samo wrzucanie głupot w internet...

ludzie kończą długie studia, żeby zostać lekarzem i dostają za to psie pieniądze (dzięki pisiory #bekazpisu), a starczy założyć se konto na stronie dla e-prostytutek i wrzucać zdjęcia, żeby zarobić więcej. zaraz jakiś fan #korwin napisze, że to wolny rynek i dobrze, że w-prostytutka zarabia więcej niż ktoś kto ratuje życie...

ciekawe czy zdjęcia gołej dupy też tam wrzucasz @phaxi? to jest żałosne co się z tymi ludźmi stało...

#bekazpodludzi ##!$%@? #onlyfans #swiat #phaxidieta #zalesie #patroni #polityka #praca #finanse #oswiadczenie
4gN4x - jaki świat jest popieprzony to głowa mała. ja muszę pięć w dni tygodniu chodz...

źródło: comment_1624197175KNRAU2lwaUJgBg5X7g0bfB.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • 3
@4gN4x

ludzie kończą długie studia, żeby zostać lekarzem i dostają za to psie pieniądze (dzięki pisiory #bekazpisu),

Podziękuj swojej partii, że to państwo ustala wynagrodzenie.

fan #korwin napisze, że to wolny rynek i dobrze, że w-prostytutka zarabia więcej niż ktoś kto ratuje życie...

Sympatyk Korwina napisałby, żeby sprywatyzować system opieki zdrowotnej, żeby wynagrodzenie lekarza było na zasadach wolnego rynku.
  • Odpowiedz
  • 3
@4gN4x Ehhhh........ I taka patología jak @phaxi żywi się za pieniądze innych ludzi ciężko pracujących....... widziałam go kiedyś w sklepie okropny grubas kupował dziesięć paczek ciperkow i powiedział że to tylko na dziś wieczur

QUO VADIS POLSKO????????
  • Odpowiedz
@Reezu: tzn #!$%@? mam w ten hajs ich bo wolę pewny niż zależny od widzimisię ludzi ale z ciekawości, faksiego to mam na czarnej już dłuuuuugo, nie wiedziałem że to co pisze to wartościowy "content"

o pajonku nie słyszałem

no ale dla mnie to to samo co klocuch, nie rozumiem fenomenu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@login-jest-zajety: Ja też nie rozumiem, ale ta kwota robi wrażenie sama w sobie. Tak naprawdę te 127 osób wpłaca mu po jakieś 4 dychy miesięcznie, ułamek pensji
  • Odpowiedz
ale ta kwota robi wrażenie sama w sobie


@Reezu: meh, niech mu wpłacają i niech ciągnie jak najdłużej, oby się nie obudził za parę lat z ręką w nocniku bez żadnych kwalifikacji, ale jak faktycznie gówniak ma 16 lat to sobie da radę

osobiście jednak wolę to co robię, boli mnie że jutro nie będę w siedzibie tylko zdalnie, dopiero we wtorek :(
  • Odpowiedz
kiedyś dzieci chciały być kosmonautami albo żołnierzami, a teraz jutuberami,


@4gN4x: Chyba lepiej by chcieli być youtuberami niż mieli mrzonki o zostaniu astronautami(Gdzie większość się nie będzie nadawała z samych warunków fizycznych) lub mordercami za pieniądze. Essa
  • Odpowiedz