Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
jaki świat jest popieprzony to głowa mała. ja muszę pięć w dni tygodniu chodzić do pracy, a jakiś banan z internetu dostaje więcej za samo wrzucanie głupot w internet...

ludzie kończą długie studia, żeby zostać lekarzem i dostają za to psie pieniądze (dzięki pisiory #bekazpisu), a starczy założyć se konto na stronie dla e-prostytutek i wrzucać zdjęcia, żeby zarobić więcej. zaraz jakiś fan #korwin napisze, że to wolny rynek i dobrze, że w-prostytutka zarabia więcej niż ktoś kto ratuje życie...

ciekawe czy zdjęcia gołej dupy też tam wrzucasz @phaxi? to jest żałosne co się z tymi ludźmi stało...

#bekazpodludzi ##!$%@? #onlyfans #swiat #phaxidieta #zalesie #patroni #polityka #praca #finanse #oswiadczenie
4gN4x - jaki świat jest popieprzony to głowa mała. ja muszę pięć w dni tygodniu chodz...

źródło: comment_1624197175KNRAU2lwaUJgBg5X7g0bfB.jpg

Pobierz
  • 36
@4gN4x:

Ale co cię tak właściwie boli w tym wszystkim? Nikt ci nie każe #!$%@?ć pięć dni w tygodniu do pracy.
Też możesz tak jak ja i phaxi możesz sobie zarabiać przez internet. A wiesz jaki jest przepis na taki zarobek? Wystarczy tworzyć ciekawy content, a to nie jest takie proste, bo jakby było, to każdy by zarabiał tak jak my.

Musisz zrozumieć, że jedyne co cię ogranicza to twój polacki
życie to nie jest gra, że wystarczy tylko chcieć i wszystko można, ale może jak skończysz szkołę to zrozumiesz dziecku ;)


@4gN4x: Nie musze już skończyć szkoły, bo z patronite już sobie ułożyłem życie :) Trzeba było trochę pomyśleć zamiast bezmyślnie odrabiać lekcje z matematyki jak pachołek wykreowany przez rząd.
ta, niech se robią co chcą, tylko co później zrobisz z dzieciakami z wypranymi mózgami? kiedyś dzieci chciały być kosmonautami albo żołnierzami, a teraz jutuberami, a później co? e-prostytutkami??


@4gN4x: ja rozumiem problem i to naprawdę oznacza niedobrze dla naszej cywilizacji.

Ale nie możemy z tym zrobić nic innego niż robić ciekawy edukacyjny content i przekonywać do tego dzieciaki. Głupota wygra bo głupich jest więcej niż mądrych ale nie mamy za
@4gN4x:

jaki świat jest popieprzony to głowa mała. ja muszę pięć w dni tygodniu chodzić do pracy, a jakiś banan z internetu dostaje więcej za samo wrzucanie głupot w internet...


nie jest popieprzony, po prostu wg ludzkich opini jego praca jest warta tyle samo co twoja
jeżeli chcesz to zmienić zmień ludzką nature