Wpis z mikrobloga

@bajdo: najlepsze wesele na jakim byłam:
- cywilny w US
- młodzi z rodziną na obiad
- 20: impreza na działce. Brak dress code


Grill, muzyka ze Spotify, tańce ale nie weselne.
Najlepszy pomysł na wesele.
9/10 polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@bajdo: ale bym poszedł na takie tradycyjne polskie wesele... ()

Pamiętam jak na moim byli Portugalczycy zachwyceni na maksa, bo u nich nuda w restauracji i o 23 każdy do domu. I Portugalka zachwycona Polakami, że tacy romantyczni, że super tańczą, męscy... Polki na weselu miały mega mindfucka xD
  • Odpowiedz
@Felixu: u mnie to samo, 27 lvl here i nie byłem na żadnym weselu, siora rok starsza dopiero na pierwsze idzie bo hehe kolega ją zaprosił bo nie ma z kim;p
  • Odpowiedz
@bajdo: Gdyby nie polska mentalność, wesela mogłyby być spoko. Ale jak #!$%@? x tysięcy złotych na imprezę, licząc że ci później ludzie oddadzą w kopercie przynajmniej część, gdzie koszt talerzyka jest niewspółmiernie wysoki jak do oferowanych atrakcji. Do tego te oczepiny, zabawy jak dla niepełnosprawnych i oprawa muzyczna pod tytułem kapela grająca głównie disco polo, to się odechciewa jak się taka okazja zdarza częściej niż raz na rok. A kapelę która
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bajdo: så spoko ale niezbyt lubie jeździć jako osoba towarzyszącą, nie znam właściwie wtedy nikogo i nawet jak kogoś zagadam czy coś to i tak raczej #!$%@? z tego wychodzi xD
  • Odpowiedz
@bajdo: Ludzie z kijem i aspoleczniaki? Jestem akurat bardzo rozrywkowy i wyluzowany i uważam wesela za skrajny debilizm. Po pierwsze instytucja małżeństwa to przeżytek, po drugie wszystkie wesela są robione na sile bo trudno mi uwierzyć żeby większość ludzi miała ten sam gust i upodobania. + zaprasza się na sile ludzi którzy nie są obecni w życiu młodych bo tak wypada

Różowa myśli tak samo
  • Odpowiedz