Wpis z mikrobloga

Wesela to są okej np. takie jak mają w Stanach, gdzieś na świeżym powietrzu w jakimś parku nad jeziorem czy w jakimś zabytkowym ogrodzie, gdzie ceremonię ślubną może przeprowadzić nie tylko ksiądz ale dowolna osoba na mocy uprawnień udzielonych jej przez władze stanowe, pod gazebo zespół gra jakieś kultowe hity z lat 90-tych czy 80-tych, na stołach udekorowanych girlandami serwują hors d'oeuvres i inne wyszukane dania, przeszkolony barman przyrządza różnorodne przyzwoite drinki
  • Odpowiedz
@bajdo: Żenada, straszna szopka, okropnie wytapetowane grażyny, w większości #!$%@? kapela, która ma problem z prawidłowym rytmem i jakieś cringowe zabawy na oczepiny. Jak widzisz każdy ma swoje zdanie, moje jest takie, że wesele to zazwyczaj zbiór chorych fantazji różowych pasków, bo chcą być "wyjątkowe", a wychodzi gówno straszne jak przy większości takich imprez.
  • Odpowiedz
@bajdo: Wesela są ogólnie spoko tylko polskie oczepiny i wszelkie zabawy to dno i żenada


@Michal0173: to czy są żenadą czy nie zależy od tego, do kogo się na to wesele pójdzie. Byłem na kilkunastu weselach i zawsze zabawy były na poziomie.
  • Odpowiedz
@bajdo: wesela są genialne, absolutnie uwielbiam!
Tylko ostatnio się okazało, że te, na które ja chodzę, są jakieś inne, bo na żadnym nie było żenujących zabaw i discopolo :(
  • Odpowiedz
@bajdo: Zajebiste jest uczucie cieszyć się z czyjegoś szczęścia w postaci wesela :) niestety wrzucenie czegoś takiego na wykop musi liczyć się z odmiennym zdaniem ( ʖ̯)
  • Odpowiedz