Wpis z mikrobloga

@Arkos12: motorek w tym wpisie był przenośnią, a ty jesteś kolejnym debilem, który nie ogarnia czym jest bait, pomimo, że na początku dyskusji ludzie tłumaczyli, że nim jest, ale ciebie to nie rusza, bo nie umiesz czytać, w sumie nie wiem po co ja sie produkuje, bo zaraz odpiszess, że nie przeczytałeś mojego wpisu, bo był za długi, a ciebue boli głowa jak przeczytasz więcej niż jedno zdanie
  • Odpowiedz
@Arkos12: Nadal nie rozumiesz, pieniądze są po to żeby je wydawać, ale trzeba być skrajnym debilem żeby wydać ostatnie pieniądze na zabawkę. Jeżeli wszystko idzie dobrze debil chodzi i sie chwali jakie ma lepsze życie niż ci, którzy nie kupują rzeczy, na które realnie nie mogą sobie pozwolić. Debile mają jednak to do siebie, że popełniaką błędy i np wyjebią ich z pracy, bo mają ważniejsze sprawy niż produktywność, albo np mają wypadek, albo jest pożar, a oczywiście po co debilowi ubezpieczenie, kaganiec dla normików no i zaczyna się hlip hlip pomóżcie.

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Jeśli skupisz się na rozwoju czegoś co przyniesie wymierne korzyści, bądź odpowiednio zainwestujesz to po 40tce możesz odcinać kupony, jeździć na wakacje i robić w sumie co chcesz. Kasa jest, kredyt spłacony, dzieci nastoletnie, znajomi na podobnym poziomie i masz znowu 20cia lat, tylko teraz możesz wszystko i to mając obok siebie ludzi, którzy cię kochają. Tak wygląda życie 40 latka z klasy średniej, który fakt, musiał na to uczyć się, inwestować i pracować sumiennie przez 20cia lat.

Można też przez 20cia lat być yolo wziąć kredyt na wakacje, iphona w abo, oszczędności wydawać na gry, albo lego, alho tuning golfa, albo wstawtujakąkolwiekinnąpasjeniedającąnicpozahedonizmem, nie przepracowywać się, ćpając #!$%@?ć sobie szlak dopaminowy, potracić znajomych, bo inni dorosną, a piotruś zostanie sam w swojej krainie. No w sumie nie sam, no po 30tce znajdzie wielu mu podobnych pod tagiem przegryw, gdzie wspólnie będą lizać się po siurkach.
Wtedy faktycznie życie po 40tce, a nawet już 30tce jest żałosne i
  • Odpowiedz