Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Wielu zawodnikom brakuje umiejętności, jednakże taką wolą walki można nadrobić sporo niedociągnięć.


@pokustnik: przecież Macedonia, Ukraina czy Finlandia to już udowodniły. Mecz Ukraina - Holandia to najlepszy mecz na tych mistrzostwach (najlepszy imho był Anglia - Szkocja, ale mowa tutaj o drużynach bez specjalnych umiejętności ale za to wielkiej woli walki). Macedonia - Ukraina też był spektakl nie lada, Dania - Finlandia też, ale w cieniu kontuzji Eriksena nie wiem czy
@M83_ wielki trener dla wykopków bo nie polak. Chłop ugrał tyle na scenie menadżerskiej co brzeczek gdyby nie jeden dobry sezon w Fiorentinie i tyle xD
@pokustnik: nie jestem w pełni team Sousa. Ale podoba mi się, że jak przekazuje w trakcie meczu informacje zawodnikom to też stara się pokazywać. Wie, że są zmęczeni i koncentracja oraz odbiór informacji moze nie być na najwyższym poziomie. Może detal, ale istotny w pracy trener-zawodnik-drużyna. Szczegolnie bylo to widać w okolicy 16min powyzszego materiału [rozmowa z Bednarkiem]