Wpis z mikrobloga

Idę dziś na #slub i #wesele Mam dylemat czy założyć koszulę na krótki rękaw czy na długi? Chodzi mi o zwykłą biała koszulę. Do tego krawat i spodnie od garnituru. Marynarka oczywiście w rękę. Temperatura dziś do 33st. Ja był założył na krótki rękaw. Ale różowa dostaje spazm i mówi, że nie wypada, trzeba na długi, tylko janusze ze wsi na krótki rękaw noszą itp. Co sądzicie? #moda #modameska #garnitur #niebieskiepaski #ubierajsiezwykopem

Jaką koszulę założyć?

  • długi rękaw tak jak różowa każe 81.3% (530)
  • krótki rękaw i sraj na różową 18.7% (122)

Oddanych głosów: 652

  • 38
  • Odpowiedz
@Vadzior Różowa ma absolutną rację. Krótki rękaw to wiocha i zakładają go 60 letni wujkowie, którzy na modzie znają się tyle, co Dworczyk i Morawiecki na bezpieczeństwie w sieci.
  • Odpowiedz
@Vadzior: zakładasz długi rękaw, marynarkę, krawat. Jak zdejmujesz marynarkę, to zdejmujesz też krawat i podwijasz rękawy koszuli. Jak nie masz koszuli z plastiku, to będzie tak samo jak byś miał krótki rękaw.
  • Odpowiedz
@Vadzior: dlaczego ludzie nie kupują letnich garniturów skoro większość uroczystości wymagających garnituru odbywa się latem?

Jak nie zakładasz marynarki to nie zakładaj krawata, tylko podwiń rękawy. Nie będzie elegancko, ale lato to czas kiedy można iść na takie kompromisy.
  • Odpowiedz
Ja był założył na krótki rękaw.


@Vadzior: to jest jeden z podstawowych błędów, i nie chodzi mi nawet o to, że wypada lub nie. W długim rękawie (w dobrej jakościowo białej koszuli) jest po prostu chłodniej, bo cię słońce nie grzeje po rękach.
  • Odpowiedz
@Vadzior: koszula z krótkim rękawem do garnituru to wiocha i symbol wąsatego #!$%@? wujka weselnego gadającego po trzeciej flaszce pannie młodej, że gdyby był 20 lat młodszy to by ją cimcirimcim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz