Wpis z mikrobloga

Idę dziś na #slub i #wesele Mam dylemat czy założyć koszulę na krótki rękaw czy na długi? Chodzi mi o zwykłą biała koszulę. Do tego krawat i spodnie od garnituru. Marynarka oczywiście w rękę. Temperatura dziś do 33st. Ja był założył na krótki rękaw. Ale różowa dostaje spazm i mówi, że nie wypada, trzeba na długi, tylko janusze ze wsi na krótki rękaw noszą itp. Co sądzicie? #moda #modameska #garnitur #niebieskiepaski #ubierajsiezwykopem

Jaką koszulę założyć?

  • długi rękaw tak jak różowa każe 81.4% (528)
  • krótki rękaw i sraj na różową 18.6% (121)

Oddanych głosów: 649

  • 38
@secs: dlatego wyżej napisałem, że w przypadku ekstremalnej pogody można iść na ustępstwa. Nie zmienia to faktu, że podwinięte rękawy od początku uroczystości to jest strój nieformalny. Wszystkim zawsze polecam kupowanie garniturów letnich. Zimą wystarczy zarzucić płaszcz czy kurtkę, a latem jest całkiem przyjemnie.

Wszystko też zależy jak formalna uroczystość to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Byłem na weselu gdzie był luz, a byłem też na takim
@Vadzior: no i prawidłowo. Mnie tu już się pcha na siłę na wycieczkę rowerową na ósmą rano. Ja nie kret, ani kura też nie jestem. O 4-5 jak człowiek prawidłowo chodzi spać, to jak ja mam zdążyć. Będzie 99 smsów, ale no cóż. Poświęcenia i kompromisy, zawsze powtarzam.