Wpis z mikrobloga

Opowiedz coś więcej o tych oczywistych znakach


@WykopekNaPolEtatu: to ja ci powiem:
- Podejdzie do ciebie na ulicy i powie ci wow jak pogodnie wyglądasz
- zaprosi cie do domu i użyje wszystkich możliwych sposobów żebyś się tam pojawił
- zapyta cie o numer (tak, naprawdę)
- zapyta czy jesteś wolny dziś wieczorem
- zaprosi cie na wspólne wyjście
- zacznie komplementowac twoja urodę/umiejętności bardzo natarczywie
- zapyta się ciebie czy
  • Odpowiedz
Ale jak lasce sie podobasz a skoro dala te sygnaly to tak jest to mozesz nawet pod nia podejsc, odwrocic sie i jej bączura puscic pod nos a i tak uzna to za urocze. Zagadanie to formalnosc.


@Sheppard28: co ty #!$%@? XD
  • Odpowiedz
Przeciez dluzszy niz 2sek kontakt wzrokowy, zwykle obczajenie to juz sygnal mowiacy „bierz sie za mnie”


@Sheppard28: Bzdurki. Niektórzy nawet myślą, że jak kobieta jest miła to już jest sygnał, że leci na mężczyznę. Takie wmawianie sobie.
  • Odpowiedz
Jakbym mial dobry ryj to bylbym krolem zycia przy mojej wiedzy na temat relacji damsko meskich


@Sheppard28: przed chwilą mówiłeś, że jak laska daje Ci 2 sekundowe spojrzenie to wystarczy powiedzieć cześć #!$%@?ć się i już jakoś to dalej leci, a teraz mówisz coś o wiedzy na temat relacji damsko męskich? Oczywistym jest, że atuty takie jak wzrost, wygląd, kasa, pozycja społeczna itp. trzeba umieć wykorzystać.
  • Odpowiedz
Zostałam wychowana w przekonaniu, że to mężczyzna powinien zrobić pierwszy krok, jeśli robi go kobieta to raczej jest zdesperowana


@Katzenfutter: Nieciekawe te wychowanie i mówiące bzdury. Niesprawiedliwe dla obu płci, choć pewnie wygodne dla kobiet, które nic nie muszą.
  • Odpowiedz
Nie bylem bo nigdy zadnego sygnalu nie dostalem :P


@Sheppard28: aha no tak, teoretyk podrywu xD można się było domyślić

Jezeli masz takie atuty to takich sygnalow jak obczajanie powinienes miec sporo a nawet znacznie wyrazniejszych. Jezeli ktos nie rozumie ze to sa sygnaly zainteresowania (juz #!$%@? od tego czy cos z tym zrobi) to jest uposledzony


@Sheppard28: no masz sygnały i co z tego, jeśli nie potrafisz tego wykorzystać
  • Odpowiedz