Wpis z mikrobloga

@Thachii: zdobyć co? i dlaczego w ogóle miałoby ludziom zależeć? w imię czego? a to, że wolisz uważać ludzi za #!$%@?ących, to już twój wybór
  • Odpowiedz
@Thachii: no nie wiem, do czego się konkretnie odnosisz, chłoptasiu XD dlatego pytam. a świata nikt sobie nie wybierał, a jednak ludzie jakoś dają radę znaleźć w sobie pozytywne do niego nastawienie - widzę, że mam do czynienie z mistrzem wynajdywania wymówek :)
  • Odpowiedz
@Thachii: to, że świat jest #!$%@?, to tylko część prawdy xD bardzo niewielka. świat jest o wiele bardziej złożony, więc to twój wybór, że skupiasz się na tylko jednym jego wycinku.

a dopytywałam o to "co", bo nawet kontekst nie pomaga ;) zdobyć co, związek? ja bym powiedziała, że zdobywa się raczej kogoś, ale co ja tam wiem. Widzę, że gdzie indziej coś napominałeś o byciu wrażliwym i introwertykiem i
  • Odpowiedz
@Thachii: a jednak masa ludzi ma inne nastawienie - ale pewnie nikt nie ma racji, poza tobą, oświeconym mędrcem? ( ͡º ͜ʖ͡º)

to nie było czepianie się, tylko chęć zrozumienia, co masz na myśli. nie za wiele tych social skillów, co?
  • Odpowiedz
@Thachii: to nie ja tu mam problem z precyzyjnym wyrażaniem się. ( ͡º ͜ʖ͡º)

o, nastawienie ludzi ma ogromne znaczenie.

i niczego nie uznałam, to był sarkazm, co oboje dobrze wiemy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Thachii: nie mówię, że nie domyślałam się, co masz na myśli, ale wolałam się upewnić, żeby nie odpowiedzieć na coś, czego tak naprawdę nie powiedziałeś ( ͡º ͜ʖ͡º) ale mniejsza z tym, liczyłam, że po uściśleniu, o co ci chodziło, będziemy mogli pójść z tematem dalej, ale nawet tak podstawowa rozmowa cię przerasta. współczuję.
  • Odpowiedz
@Thachii: w emocjonalnym tonie? to ty tutaj płaczesz od co najmniej godziny, że kobiety są be, bo nie chcą przejąć inicjatywy xD jeśli wykazywanie się inicjatywą leży w naturze konkretnej kobiety, to będzie zabiegała o faceta, który jej się podoba, a to, że o ciebie żadna nigdy nie zabiegała, świadczy albo o tym, że nie natknąłeś się jeszcze na ten rodzaj kobiet (stąd moja rada, żebyś zmienił środowisko i poznał nowych
  • Odpowiedz