Wpis z mikrobloga

Ok, to nie będę Cie podrywać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Juvia: Słaby pocisk i dziecinada. Tak jakbym cię zaatakował.

No ale najwyraźniej masz spory problem, jeśli nie tylko sądzisz, że kobieta podrywająca jest uznawana za desperatkę, to jeszcze masz problem z odróżnieniem idioty od normalnego gościa. Ciężki żywot takich różowych paskinów, ciężki. A potem nic dziwnego, że wybierają typka który je bije, rozmawiają z nim raz na
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: To nie był pocisk, tylko żart. Wyjmij kijek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I XD na te przegrywowe gadanie. Plus mam dwóch starszych braci. Obaj tak właśnie twierdzą, wiec wole się ich posłuchać niż przegrywow z wykopu którzy liczą na podbicie własnego ego. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Juvia: Dobrze 14 latko, dobrze. Bo tyle masz mentalnie i wątpię, że wiele więcej fizycznie. Gdybyś była inteligentna to odniosłabyś się do samego komentarza, zachowania, które podałem, zamiast zjeżdżać na jakieś insynuacje personalne i próbować jeszcze okręcać kota ogonem, że hihi żarcik, wszyscy się śmieją, kabaret lepszy niż chłop się za babę przebroł.

A braci masz niezbyt mądrych, a nawet toksycznych, ale to normalne, debili jest więcej niż mądrych. I to
  • Odpowiedz
hur dur lochy zostają samotnymi madkami bo dają chadom


@Juvia: Nigdzie tego nie napisałem. Naucz się czytać ze zrozumieniem - do matury jeszcze masz chwilę, wierzę w ciebie.

Napisałem, że samotne matki nie umieją odróżnić normalnego gościa od idioty czy toksycznego, dlatego takimi często zostają. I póki co w gronie takich się znajdujesz potencjalnie, bo nic mądrego tutaj nie napisałaś. Joł.
  • Odpowiedz