Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #dom #pytanie #nieruchomosci #budownictwo #budowadomu #krakow #deweloperka

Cześć, pytanie do szukających własnego lokum. Z jakiej stronki korzystacie do przeglądania nieruchomości? Ja do tej pory używałem tych najpopularniejszych -otodom, morizon. Szukając domu pod Krakowem Ciągle okazywało się po przybyciu na miejsce, że większość rzeczy była podkoloryzowane przez pośrednika i tak naprawdę niewarta inwestycji. Może znacie jakieś inne stronki?
  • 4
Do tych wymienionych obecnie dodałbym jeszcze olx. Ogólnie jak szukałem działki pod budowę domu to pośredników miałem przeklęte. Albo dawali budżet x2 i najwyżej mam sobie kredyt dobrać, działka bez możliwości zabudowy (linie średniego napięcia przez sam środek działki) była dla nich idealnym miejscem na założenie rodziny, zdjęcia działki obok bo ta na sprzedaż była zalesiona :) Dramat, dawno takiej nachalnej grupy ludzi nie spotkałem.

W Gdańsku na osiedlach czasami widuje na
Szukając domu pod Krakowem Ciągle okazywało się po przybyciu na miejsce, że większość rzeczy była podkoloryzowane przez pośrednika i tak naprawdę niewarta inwestycji.


@born2die: To chyba nie jest kwestia serwisu z którego korzystasz a po prostu aktualnej sytuacji na rynku, no i oczywiście standardów etycznych pośredników ¯\_(ツ)_/¯