Wpis z mikrobloga

@laggeros: Żadne. Wszystkie są praktycznie takie same. No może z wyjatkiem chińskich podróbek. Scyzoryk czy to polski czy niemiecki czy włoski posłuży ci tak samo długo. W szwajcarskim płacisz tylko za znaczek. Dziadek miał kolekcję scyzoryków ~100 sztuk. Jedyne co wyróżniało te szwjcarskie to to że bał się ich kiedykolwiek używać bo za dużo go kosztowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KubaGold22: za dzieciaka miałem podróbę szwajcara... ostrze przy pierwszej próbie się połamało. Kiedyś dostałem jakąś reklamówkę w drewnianych okładzinach - korkociąg przy pierwszym użyciu wyprostował się jak by był z plasteliny. Ten drugi od lewej dostałem w prezencie od przyjaciela 15 lat temu i używam go non stop i jest nie do zajechania. Husarię kupiłem bo jest kosmos limitka... zresztą chyba już się nawet skończyły. Za kilka lat będzie wart z
Zwiadowca_Historii - @KubaGold22: za dzieciaka miałem podróbę szwajcara... ostrze prz...

źródło: comment_1624034237h0ZNt7QP6eyYVlmwnZfGYi.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zwiadowca_Historii: i jak zadowolony jesteś z tego foldera Victorinoxa? Sam miałem kupić nóż składany i zobaczyłem wczoraj ze Vic ma też foldery. Bardzo podoba mi się Forester M Grip oraz Ranger Grip 79. Mam ochotę kupić ten większy, ale trochę się obawiam ze to cegła będzie i będzie mi przeszkadzać w kieszeni.