Wpis z mikrobloga

@witam12: chyba zartujesz...

Az musze kumpli poprosic zeby sprawdzili nasza ulubiona miejscowe jesli chodzi o tego typu zarlo-czy sie czasem cos nie pozmienialo.

Bar przy stacji benzynowej na A4 jakies 60km przed niemcami (zjazd na zlotoryje IIRC). Za tyle kasy to byscie tam "tydzien" jedli.

No i nie placisz za chleb, musztardy, ogorki, keczupy, salatki itp. Placisz tylko za mieso a reszta stoi na stolach. I maja calkiem dobre.
@BBQx fajne porównanie, ja też pamiętam teksty fryzjer za 100 zł, paczka fajek 20 zł, chleb 10 zł.

Za chleb ostatnio płaciłem 14 zł, fryzjer (włosy plus broda u barbera) pewnie też 100 zł pyknie w tym roku bo póki co 90 zł. Nie wiem tylko jak ceny fajek się mają bo nie jaram.
@gorzki99: Spójrz na kod pocztowy, to Cierpice w kujawsko-pomorskim, mocno by zgłodniał, gdyby miał jechać do knajpy w dolnośląskim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spójrz na kod pocztowy, to Cierpice w kujawsko-pomorskim, mocno by zgłodniał, gdyby miał jechać do knajpy w dolnośląskim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Onde: Ale mi w zadnym wypadku nie chodzilo o to ze ma tam jechac :))

Poprostu popatrzylem co jadl i wiem ile ja za takie cos placilem (za musztarde salatki itp nic).

Ale jak napislem musze kumpli z roboty poprosic o weryfikacje bo ostatnio tam