Wpis z mikrobloga

@wanghoi:
Nie wiem czy to płatny troll czy na serio, ale powrót Tuska to będzie gwóźdź do trumny Platformy. Niechęć do tego człowieka jest w społeczeństwie ogromna, więc PIS będzie jechał cały czas po wszystkich negatywnych skojarzeniach dotyczących Tuska, i krytykować niewywiązanie się Platformy z obietnic przedwyborczych(a nie ma się co oszukiwać, to będzie red flagiem dla niemal każdej osoby która chce pozytywnych zmian w polityce).
Jedyną sensowną opcją dla PO
@Gallg:

Komuś coś udowodniono? Ktoś został skazany?

Rzucasz frazesami.


Przypomnij mi proszę kto obiecał przed wyborami realizację postulatów znanych jako "4 razy tak"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takiego gnoju za PO ciągnie się znacznie więcej(ale zwyczajnie nie mam czasu wymieniać, znajdziesz bez problemu w necie) i tak długo jak tych wszystkich spraw nie wyjaśnią to nie będą wiarygodni, a PIS będzie skrzętnie z tego korzystał, co raz
@Gallg:

PiS to powinien się rozwiązać po ujawnieniu ostatnich korespondencji

Ty mi tu z PISem nie wyskakuj, sugerując że ja ich popieram, bo tak nie jest. To że uważam PIS za partię znacznie gorszą od PO pod prawie każdym względem, nie sprawia bynajmniej że PO jest bez wad i nie należy im ich wytykać.

Sam osobiście nigdy nie zagłosuję na żadną z tych dwóch, bo jedna partia jest zła dlatego że
@LebronAntetokounmpo:

Jarosław Kaczyński ma podobny elektorat negatywny jak Tusk a PiS całkiem dobrze sobie radzi:

Zgadza się, ale PIS ma tę przewagę że swój elektorat mami pieniędzmi i jest to elektorat raczej niewiele wymagający. Z kolei elektorat przeciwny PISowi to zupełnie inna bajka, i nie popuści tych wszystkich porażek Platformie, tylko będzie oczekiwać jakiegoś stanowiska w tej sprawie(choćby w kwestii energetyki, czy obietnic przedwyborczych), tak samo z kwestiami kontrowersyjnymi, a tymczasem
@pat1ryk:
Właśnie w tym rzecz że takich głupków ogólnie opozycja ma znacznie mniej, bo sporą częścią elektoratu anty PIS to od zawsze byli jednak ludzie którzy popierają pewnie zmiany, a że Platforma takowych nie zapowiada już wcale, to poparcie leci im na łeb na szyję kosztem Hołowni który, mgliste bo mgliste, ale jednak jakieś postulaty przedstawia.