Wpis z mikrobloga

i kto ma na to k---a pieniądze (°°


@CountGrishnackh: A tak z czystej ciekawosci to o co chodzi? To wykaz koncertow na caly rok czy jakis "event"??
No i o jakich pieniadzach w tym wypadku mowimy?
  • Odpowiedz
te pierwsze trzy dni to dla posiadaczy biletow z przełożonych edycji


@Czesiowcy: A ok. A przynajmniej ta cene znamy? (skoro kupili to znamy al ja nie w temacie a jestem ciekawy ile za takie 3 dni trzeba wydac)
  • Odpowiedz
Ponoć 215 ojro


@Czesiowcy: 215 jurkow za 3 dni koncertow (jak mniemam mowimy bez mozliwosci zakwaterowania)
18 zespolow? (dobrze licze?)

Sczerze? to jakbym byl fanem to nie uwazalbym tego za cene zaporowa. Nawet nie bedac fanem uwazam ze niska nie jest ale nie jest to tez jakis kosmos.
  • Odpowiedz
4 dni, nie 3, chyba że mowa o tych 3 dniach po lewo, pytanie ile te 4 dni po prawo :D


@Jurigag: Tak poki co mowimy o tych 3 dniach po lewej bo znamy ich cene (ceny tych po prawej nie znamy). Znajac ta mozemy przynajmniej "gdybac" jaka bedzie cena tego po prawej.
  • Odpowiedz
zakwaterowanie? namiot panie


@Czesiowcy: ja tam nie mam nic przeciwko namiotowi :) ale wliczony w cene? Czy trzeba doplacac? Przy tych kosztach to koszt namiotu bedzie zupelnie pomijalny pewnie ale trzymajmy sie faktow :PPP
  • Odpowiedz
ale wliczony w cene?


@gorzki99: pole namiotowe wliczone w cenę, prysznice były płatne jednorazowo. Nie wiem, jak będzie w tym roku. Zła wiadomość odnośnie potencjalnej ceny jest taka, że jeśli traktować Metaldays jako precedens, to kupione na miejscu bilety na odwołane edycje kosztowały 125 euro, przez neta 175, a teraz organizatorzy śpiewali 225
  • Odpowiedz
Bilety na drugą cześć kosztują 289€ + opłaty, więc pewnie koło 300 €, bilety na pierwszą cześć kosztowały 215 €.

Prawdopodobnie 90% biletów wykupią w przedsprzedaży (która też będzie limitowana + będą jakieś unikalne kody dla tych co mają już bilety), więc c--j, zapowiada się długi urlop we Francji, o ile Covid nie wjedzie z 10-tą falą.
  • Odpowiedz