Wpis z mikrobloga

@mariancb Oferya piw 0 jest dziś ogromna, zajrzyj sobie do drink hali. Znajdziesz tam nie tylko bavarie, ale i ze 20 innych piw bezalkoholowych, w różnych stylach. Nawet stouta.
@mariancb Oh gosh, przeczytałem, raka można dostać. Nie dość, że koleś pieprzy że to wyjątkowe piwo bo zawiera słód jęczmienny xD To jeszcze sugeruje, że to jest jedyne piwo bezalkoholowe.

Nie dajcie się zwariować.
@Iudex: słuchaj, kupuje dla kogoś - zapytałem gdzie można kupić. A Ty #!$%@? próbujesz temat #!$%@?ć na czynniki pierwsze. Jak typowy wykopowy specjalista dzban. wiesz gdzie kupić piszesz. Nie wiesz - zamykasz się. Nie prosiłem o rady. Tylko zapytałem gdzie kupić.
@mariancb Tak - wiem gdzie kupić i Ci napisałem, że możesz tej osobie tam kupić więcej fajnych bezalkoholowych piw, ale bavarie też. Na co Ty wyjechałeś z idiotycznym artykułem, który sugeruje że tylko to jedno nadaje się dla kobiet ciężarnych - co skomentowałem jako bzdurę. Artykuł. A Ty mnie wyzywasz od dzbanów. Serio się zastanów kto tu się zachowuje nie na miejscu.