Wpis z mikrobloga

@Twinkle:
Chętnie bym takie poznał w Gdańsku. Póki co to tylko w monopolowym i warzywniaku w okolicy moja sunia jest mile widziana. W sumie nie dziwię się że im to nie przeszkadza, w ten sposób robię zakupy przy okazji spaceru z psem a bez psa poszedłbym do biedronki bo książęce mają taniej niż w monopolu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Matko boska jaki rak w tym poście na IG XDDD

Cytowany tekst...I na miłość boską nie porównujmy dzieci wrzeszczących do psów. Bo to że Matka czy ojciec nie ulega zachciankom dziecka, to chyba wychowanie!!!!


@Twinkle: no to chyba jak drze mordę w sklepie to wychowanie już zostało #!$%@? XDDD
które zabraniają wstępu z dziećmi, a można wchodzić z czworonogami?


@Twinkle: Mam nadzieję, że tak. Pies jak wytresowany to będzie siedzieć pod stołem/krzesłem. A taka tresura dzieci jest chyba nielegalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rozpierpapierduchacz: No coś Ty! Przecież Brajanek się zdenerwował, że nie chcę mu kupić 50 paczek żelek tylko 30, wolno mu! A nie to co Twój durny kundel, będzie mi szczekał i ślinił bułki!
Polecam zaobserwować, piękne gównoburze czasem są. xD

@Dzikus_Z_Detroit: Dzięki, tego nie znałam!

@tomek_27: Obadam, chociaż daleko jak na mojego!


@niochland: Niesamowita szkoda, że nie ma naklejek typu "jeśli Wasze dzieci są wychowane - zapraszamy" i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smk666: u mnie w mieście chodziłam z suczką do monopola, az właściciel przykleił kartkę z zakazem xD nie wiem co szkodzi ona, a żul śmierdzący po najtańsze piwo wejść może.