Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#przegryw ##!$%@? #psychologia schizoid here, możecie mi wyjaśnić czemu tak bardzo wam na związkach zależy i miłości? Ja może jestem dziwny przez zaburzenia, ale mnie to jakoś wgl nie interesuje i żenujące są dla mnie trochę te zachowania normictwa, takie zezwierzęcone trochę. Wygryw, że mam wywalone kompletnie w gody normidrońskie, czy przegriw bo #!$%@? jestem?
o__p - #przegryw ##!$%@? #psychologia schizoid here, możecie mi wyjaśnić czemu tak ba...

źródło: comment_16238797591yOMNZrLUfmRi21FGiKjnW.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@o__p: mnie nie zależy na związku jako na seksie, chciałbym babkę w moim typie co chodziła by ze mną np na plażę, na zakupy, na urlopy, to by mnie cieszyło, ta wspaniała osoba i nic więcej, świat się może walić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biedroblerone: ja jestem chadem ze względu na sam wygląd mój, w połączeniu z wywaleniem w związki z julkami to hardy wygryw chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@o__p: nie wiem, lepiej się czuję gdy wracamy styrani robotą, i się nawzajem wspieramy, i mówimy sobie, że będzie dobrze, że jak mam źle to mnie ona pociesza, jak ona ma źle to ja ją pocieszam. No takie wsparcie w życiu, bo w żyćko nie zawsze jest kolorowo. A segzy no takie fajne dodatkowe profity. Potem pojawił się kaszojad i wychowywanie to też fajna przygoda, miłość do dziecka i miłość od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@o__p: to jak dla mnie to jest gruba filozoficzna rozkmina, bo z jednej strony tragedia, ale z drugiej błogosławieństwo. Jeżeli to prawda to możesz być np. socjopatą, albo psychopatą. Ale czy w obecnym świecie uczucia są profitem czy balastem? Mnie jest dobrze normiczyć. Ale #!$%@? trochę pracy to kosztowało, a jeszcze więcej wysiłku kosztuje utrzymanie szczęścia. Starać się trzeba caly czas, a jak druga strona przestanie się starać (na co nie
  • Odpowiedz