Wpis z mikrobloga

@konopiapolska: Jakbym był to bym zaczął od wyzywania cię od p0lek i nie dawał argumentów coś jak ty tutaj ;) Na początku z tego co pamiętam pisałaś z sensem ale im częściej widzę twoją batalie pod wpisami jak np. tu to widzę że dawno odleciałaś i te wymiany nie mają na celu pokazania błędów wykopka tylko bycia w opozycji byle być na przeciw facetom i nie mieć czym popierać swojego
  • Odpowiedz
Jakbym był to bym zaczął od wyzywania cię od p0lek i nie dawał argumentów coś jak ty tutaj ;)


@ApoIIyon: pośrednio obrażasz mnie takimi tekstami, brak wyzwisk nie wyklucza obrażania mnie

tu to widzę że dawno odleciałaś i te wymiany nie mają na celu pokazania błędów wykopka tylko bycia w opozycji byle być na przeciw
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Mówienie że nie ma sensu i trolowaniem jest bronienie takiego zachowania jak na zdj. to obrażanie? Ty mnie określeniami bardziej obrażasz niż ja przez całą wymianę zdań. Jak napiszesz "a te wykopki to głupie są" to mam pomyśleć "nie no ja jestem mądry więc mnie nie dotyczy ten wpis"? xD Co do symetryzmu to rozumiem że ty idziesz ślepo w zaparte, kompletnie nie używając przestrzeni między uszami by zastanowić
  • Odpowiedz
Mówienie że nie ma sensu i trolowaniem jest bronienie takiego zachowania jak na zdj. to obrażanie?


@ApoIIyon: ona go obraziła, on wszystko wywlókł na wykop? Czy dziewczyna ma czego żałować? Nie. Czy dobrze zrobiła? Nie. Czy będę ją krytykować ramie w ramię z mizoginami? Haha nigdy w życiu. Dziewczyna nic nie straciła, chłop swoim zachowaniem, udostępnianiem jej zdjęć i cichym poparciem dla tego hejtu jaki się tu przetoczył w sprawie
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Ale ty sama pokazywałaś screeny z tindera mniejsza czy twoje czy nie. To op nie może ale ty tak? Co do poparcia hejtu to dziewczyna mu napluła na twarz a on ma mówić że deszcz pada? Po to są te screeny by obnażyć/wyśmiewać takie szkodliwe zachowania. Czemu niby symetryzm to czepiania się każdej stron kiedy to podchodzenie racjonalnie z głową skoro nie przytakujesz ślepo komuś bo tak. Teraz przyznałaś
  • Odpowiedz
Ale ty sama pokazywałaś screeny z tindera mniejsza czy twoje czy nie. To op nie może ale ty tak?


@ApoIIyon: różnica jest jedna. Ja twarzy tych gości nie pokazywałam:) nie wyśmiewam się z wyglądu mężczyzn czy kobiet i nie podpuszczam zdjęciami i nie próbuje tego hejtu na temat wyglądu wywoływać

Co do poparcia hejtu to dziewczyna mu napluła na twarz a on ma mówić że deszcz
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Ale ona pierwsza go wyśmiała za wygląd samemu wyglądając no lekko mówiąc nie za dobrze. Op niby źle że wstawił jej zdj. ale pokazał i siebie samego również dla porównania i argumentu a nie wstawił zdj. i "paczcie paszteciara xDD". Tylko udowadniając że chodzi mu o pokazanie jak bardzo ona ma duże ego wyglądając tak (pomijając zachowanie gorsze od wyglądu) i mówiąc op że jest brzydki. Te screeny to
  • Odpowiedz
Nie ma żadnej linii obrony dla jej zachowania więc tak, czepiasz się bez powodu skoro twoim argumentem w tej rozprawie jest "ale zdjęcia wstawiajo" co ma kompletnie nic do tego co ona robi.


@ApoIIyon: pięknie usprawiedliwiasz hejt na jej wygląd. Ciągle to samo. Beka śmiechu oni hejtują ty milczysz(tzn. popierasz sam piszesz ze ona nie jest atrakcyjna, to ze nie wygląda jak top modelka sprawia że pogarda do niej jest większa), atakujesz mnie bo mam inne zdanie na ten temat

Nie ma żadnej linii obrony dla jej zachowania więc tak, czepiasz się bez powodu skoro twoim argumentem w tej rozprawie jest "ale zdjęcia wstawiajo" co ma kompletnie nic do tego co ona
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Ale jak mam ja i inni nie mówić o jej wyglądzie skoro jej atak tylko tego dotyczył jeszcze sama wyglądając tak. To tak jakby ktoś mówił że naukowiec jest durny kiedy sam nie mógł skończyć gimnazjum. Przyczepiła się do wyglądu i dziwisz się reakcji innych którzy ją atakują tym samym? By powiedziała że op ma krzywy nos to by wstawił zdj. nosa i też byś mówiła że źle że
  • Odpowiedz