Wpis z mikrobloga

@altruistyczny: @SmutnyBlack1235325235: Rzułta morda wiedziała o pedofilii w kościele i nie tyle nic z tym nie zrobił co wprost przeciwnie! Aktywnie ukrywał! Do wygooglowania dla was: McCarrick, Degollado, James Grein. I to potwierdza sam Watykan

W 2020 roku Stolica Apostolska opublikowała raport na temat kariery kardynała Theodore McCarrica, który został wyrzucony z kapłaństwa, za przestępstwa pedofilii, raport stwierdził, że Jan Paweł II otrzymał wiarygodne doniesienia o niewłaściwym zachowaniu kardynała. Raport
@Azaajaszz: Nie oznaczyłeś @SmutnyBlack1235325235
Po drugie, udowodnij że Szymon manipuluje, albo przeproś za to kłamstwo.

Obal

Jak sobie życzysz. Chociaż to o pedofilii obalił już mój przedmówca.
Kolejna sprawa, skoro twierdzisz że mam urojenia to to udowodnij. Jak mam udowodnić ci że mówię prawdę? To tak jakby zdrowa osoba próbowała udowadniać istnienie kolorów daltoniście.
udowodnij że Szymon manipuluje


@altruistyczny: musiałbym obejrzeć. A nie mam zamiaru nabijać wyświetleń.

Chociaż to o pedofilii obalił już mój przedmówca


jedyne co obaliliście to połówkę przed rozmową.

Kolejna sprawa, skoro twierdzisz że mam urojenia to to udowodnij


Od tego są specjaliści - do nich się powinieneś skierować a nie prosić o porady medyczne randoma z internetu. Trochę odpowiedzialności za własne zdrowie chłopie.
@Azaajaszz: Słowem, rzucasz słowa bez żadnego poparcia w faktach, ani chociażby w argumentach. Żadnego. Twoje głupie wytłumaczenia "nie mam zamiaru nabijać wyświetleń" to tylko ucieczka przed weryfikacją swojej urojonej wersji rzeczywistości. Dalej też nie podałeś. Nic. Niejako udowodniłeś tym samym, że neuropa jest oparta na kłamstwie, manipulacjach, hipokryzji i zarzutach bez pokrycia. I istniejecie wciąż tylko dlatego, że macie całą rzeszę wiernych sobie, obrażonych na świat chłoptasiów. Bez waszej liczebności jesteście