Wpis z mikrobloga

@kmiocinio: ale mnie irytuja przeswitujace sutki potem przez przypadek ruszajac glowa zerkniesz na taka dziewczyne i ma pretensje. Beka XDD


No kurła w końcu człowiek przypomina sobie matkie i lgnie do sutka, ale te lampucery nie dość, że szczują to później jeszcze pretensje mają ( ͡º ͜ʖ͡º) taka jest natura człowieka, a jej nie oszukasz, tylko, że lewackie pomioty robią #!$%@? z logiki i skoro dokładnie
  • Odpowiedz
ale mnie irytuja przeswitujace sutki potem przez przypadek ruszajac glowa zerkniesz na taka dziewczyne i ma pretensje.


@IGABOI: to zależy od kwadratury szczęki, wzrostu obserwatora i kilku innych czynników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matti28 xDDDD A co jest złego w noszeniu samych bluzek bez stanika? Mam się kisić w 30 stopniach w lato bo jakiś oblech nie potrafi powstrzymać swoich popędów? XD Człowiek to istota seksualna, ale potrafi kontrolować swoje popędy i nie jest prymitywnym zwierzęciem. Jeżeli nie potrafi kontrolować swoich popędów to znaczy, że jest zwyczajnie chory psychicznie. To tak samo jakby powiedzieć, że dzieci tylko kuszą księdzy pedofilów xD "lewackie pomioty robią #!$%@?
  • Odpowiedz
@amantadeusz dlatego, że wśród mężczyzn jest niestety większy współczynnik przestępstw na tle seksualnym xD stąd "oblechy". No można się patrzeć, "podziwiać" wdzięki ale każdy niechciany dotyk jest zwyczajnie obrzydliwy. I dziala to w obie strony.
No i faceci to przecież hehe "ruchacze" to się cieszą z takich rzeczy, w końcu taka jest ich "natura" i instynkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@Back_Space no przecież to seksizm, więc o co chodzi? Ale jeśli się zgadzają na to to nie można im tego zabraniać. 100% RiGCz w tej sprawie.
  • Odpowiedz