Wpis z mikrobloga

  • 2
Nie ma różnicy między sexworkerkami, a Grid Girls w kontekście seksizmu i uprzedmiotowienia kobiet.


Uprzedmiotowanie kobiet siedzi wyłącznie w Twojej głowie, więc jeśli dla Ciebie każda forma nagości jest uprzedmiotowaniem się kobiety, to jest oczywiste, że dla Ciebie nie będzie żadnej różnicy między wykorzystywaniem kobiecego ciała do reklamowania rzeczy niezwiązanych z seksem, a usługami seksualnymi wykonywanymi przez kobiety.

Jeśli uważasz, że jedno jest dobre, a drugie jest złe = jesteś hipokrytką. Bez
  • Odpowiedz
Uprzedmiotowanie kobiet siedzi wyłącznie w Twojej głowie


@grzsci: W takim razie uprzedmiotowienie kobiet siedzi także w Mai głowie, bo to przecież ona stwierdziła, że Grid Girls to uprzedmiotowienie kobiet.

Gdybyś tylko się wysilił na przeczytanie artykułu, to byś takich głupich pytań nie zadawał


@grzsci: Gdybyś tylko się wysilił na przeczytanie artykułu, to byś takich głupich odpowiedzi nie zadawał

Śmesznie to brzmią przede wszystkim twoje komentarze, w których próbujesz wmówić ludziom
  • Odpowiedz
  • 2
Niew przyznałem że mem manipuluje. Przyznałem że Maja Staśko jest hipokrytką.


@Back_Space Faktycznie, to musiał napisać ktoś inny xD

Mem w dalszym ciągu trochę manipuluje, bo sugeruje, że Staśko żądała/popiera zwolnienie grid girls, podczas gdy wprost pisze, że nie powinno się ich zwalniać

Okej, tu się zgadzam.


Idź już kłamać gdzie indziej XD

W takim razie uprzedmiotowienie kobiet siedzi także w Mai głowie, bo to przecież ona stwierdziła, że Grid Girls to
  • Odpowiedz
Idź już kłamać gdzie indziej XD


@grzsci: Żeby kłamać gdzie indziej, najpierw musiałbym tu kłamać. Idź już kłamać gdzie indziej XD

to ona wyjaśniła na czym to uprzedmiotowanie polega i dlaczego przy pracownicach seksualnych jest inaczej


@grzsci: A ja ci już wytłumaczyłem, że jej tłumaczenia nie mają żadnego znaczenia, bo są one tylko po to by takie naiwne owieczki jak Ty przestały uważać Maję za hipokrytkę. Napisałem również że jej
B.....e - > Idź już kłamać gdzie indziej XD 

@grzsci: Żeby kłamać gdzie indziej, n...

źródło: comment_1623942912KMnbKKzXBfHktg1UcJxMkx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
Także skończ się błaźnić, Maja Staśko się skompromitowała swoją hipokryzją, czy ci się to podoba czy nie.


Ok, bo Ty tak piszesz i trzeba Ci wierzyc na słowo xD

Wyjaśniłem, dlaczego jest hipokrytką.


@Back_Space I znowu Kłamiesz. Nie ma żadnego argumentu w Twoich wcześniejszych komentarzach na czym polega hipokryzja Mai, a jedynie wklejasz obrazek z dwoma fragmentami artykułu, gdzie w całym artykule Maja dobrze wyjaśnia o co jej chodzi. Dalej kłamiesz o
  • Odpowiedz
Ok, bo Ty tak piszesz i trzeba Ci wierzyc na słowo xD


@grzsci: Sorry, ale to TY jesteś w mniejszości, a nie ja xD

I znowu Kłamiesz


@grzsci: Po 1 nie kłamię. Po 2 nawet jesli bym skłamał, to nie "znowu", bo wczesniej w ogóle nigdzie nie skłamałem. A teraz odpowiedz na moje pytanie: Matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?

Wyjaśniłem, dlaczego Maja Staśko jest hipokrytką. Szkoda mojego
  • Odpowiedz
  • 2
Sorry, ale to TY jesteś w mniejszości, a nie ja xD


@Back_Space czyli jak większość będzie mówić, że 2+2=5, to Ty będziesz przyklaskiwał takiemu wynikowi xD

Po 1 nie kłamię. Po 2 nawet jesli bym skłamał, to nie "znowu", bo wczesniej w ogóle nigdzie nie skłamałem. A teraz odpowiedz na moje pytanie: Matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?


Ok, czyli pisząc swoje komentarze musiałeś nie być sobą i kłamał ktoś
  • Odpowiedz
Ok, bo Ty tak piszesz i trzeba Ci wierzyc na słowo xD


@grzsci: czyli jak napiszę, że 2+2=4, to TY nie będziesz temu przyklaskiwał, bo ja tak piszę xD

Ok, czyli pisząc swoje komentarze musiałeś nie być sobą i kłamał ktoś inny xD Coś jeszcze, czy już wszystko sobie wyjaśniłeś między sobą, a sobą? XD


@grzsci: Ok, czyli pisząc swoje komentarze musiałeś nie być sobą i kłamał ktoś inny xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Back_Space więc jednak dla Ciebie 2+2=5, bo tak inni pisali. Nic dziwnego, że nie masz żadnych argumentów na rzekomą hipokryzja Mai, bo jedyne co potrafisz, to powtarzać po innych xD

Ok, czyli pisząc swoje komentarze musiałeś nie być sobą i kłamał ktoś inny xD Coś jeszcze, czy już wszystko sobie wyjaśniłeś między sobą, a sobą? XD


No zostałeś już wyjaśniony jako kłamca i oszust. Wiem, że już jesteś sfrustrowany i umiesz tylko
  • Odpowiedz
@grzsci: więc jednak dla Ciebie 2+2=5, bo ja napisałem, że 2+2=4. Nic dziwnego, że nie masz żadnych argumentów na rzekomy brak hipokryzji Mai, bo jedyne co potrafisz, to zaprzeczać innym xD

Ok, czyli pisząc swoje komentarze musiałeś nie być sobą i kłamał ktoś inny xD Coś jeszcze, czy już wszystko sobie wyjaśniłeś między sobą, a sobą? XD


No zostałeś już wyjaśniony jako kłamca i oszust. Wiem, że już jesteś sfrustrowany i
  • Odpowiedz
  • 1
@Back_Space Ok, masz plusa i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że jako największy fan Mai, to kiedyś będziesz miał szczęście i umówisz się z nią na randkę xD
  • Odpowiedz