Wpis z mikrobloga

  • 197
Znowu #logikarozowychpaskow za mocno siadła różowej XD

Wymyśliliśmy ze znajomymi że się walniemy do aquaparku do miasta wojewódzkiego (mamy około godzinę drogi)
No i jak wiadomo na saunach raczej się chodzi nago więc stwierdziliśmy że nie bierzemy swoich różowych, no bo dla wszystkich stron byłoby to krepujące: mi głupio widzieć nagą dziewczynę kumpla, jemu głupio bo ja ją widzę, i jej głupio bo znajomi chłopaka widzą ją nago xd i tak dla każdego. (jechałoby 4 chłopów z czego dwóch ma babę, więc to w ogóle lipa). No i stwierdziliśmy że jedziemy bez partnerek.

Czyli 4 miejsca zajęte i jedno w samochodzie wolne więc wzięliśmy po prostu kolejna osobę z naszej grupy (mamy jedną paczkę znajomych od gimnazjum czyli ponad 10 lat) która jest.. Dziewczyną. Zwykła dziewczyna, zawsze relacje czysto koleżeńskie. Nie traktujemy się nawzajem jako obiekt seksualny więc dla dla każdego bez problemu

No i oczywiście różowa jak się dowiedziała to #!$%@? problem xd
Kto ma rację?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Goronco - Znowu #logikarozowychpaskow za mocno siadła różowej XD

Wymyśliliśmy ze zna...

źródło: comment_1623832464dOhJ2WEQCmDP9CnUqilqud.jpg

Pobierz
  • 309
  • Odpowiedz
@Goronco i słusznie się #!$%@?ła. Jakby mój niebieski jechał z kolegą i z jakąś obca dla mnie dupą, sama bym się #!$%@?ła. Mam nadzieję, że to tylko durny bait, a jeśli nie, życzę Twojej różowej lepszego niebieskiego, który nie będzie ją traktował jak podludzia, który nie może nigdzie jezdzić, bo pan władca nie życzy sobie, żeby ktoś ją widział nago. Rozumiem, że na plażę też jej nie zabierzesz, bo odsłanianie ciałka
  • Odpowiedz
@Goronco: Chłopie byłeś ty kiedyś na saunie? Co to za zaścianek? Nikt ci nie każe machać pałą na lewo i prawo. Generalnie chodzisz wszędzie w ręczniku, a jak wchodzisz do sauny i siadasz to kładziesz ręcznik pod dupę i się odkrywasz. Zazwyczaj w saunach jest intymnie i utrzymywany jest półmrok. Nikt musisz się gapić na innych, tylko skupiasz się na własnych myślach.
  • Odpowiedz
Już pomijając że przecież saunowe Savoir vivre zezwala na noszenie ręcznika w miejscach intymnych więc nie wiem w czym problem
  • Odpowiedz
@Goronco: lol ale to sauna w polsce? xd kto kuźwa nago wchodzi do publicznej sauny? To tak jak ściągać gacie pod publicznym prysznicem, lub ściągać jak się leje w publicznym kiblu xd koleżnka i wy przecież możecie zabrać kąpielówki
  • Odpowiedz
@Goronco: ja #!$%@? xd już pomijając fakt zarzutki - nie spotkałam się chyba nigdy z tym by w saunie ludzie siedzieli zupełnie nago. W saunie jesteś nago, owszem, ale przewiązujesz się lekko ręcznikiem/ szlafrokiem.
  • Odpowiedz
@Goronco: poczekajcie z wejściem na te sauny jeszcze z 10 lat. Zarówno wy jak i wasze dziewczyny jeszcze do tego niedorośliście. Bierzcie laski i na zjeżdżalnie wodne, tam wasze miejsce.
  • Odpowiedz