Wpis z mikrobloga

  • 197
Znowu #logikarozowychpaskow za mocno siadła różowej XD

Wymyśliliśmy ze znajomymi że się walniemy do aquaparku do miasta wojewódzkiego (mamy około godzinę drogi)
No i jak wiadomo na saunach raczej się chodzi nago więc stwierdziliśmy że nie bierzemy swoich różowych, no bo dla wszystkich stron byłoby to krepujące: mi głupio widzieć nagą dziewczynę kumpla, jemu głupio bo ja ją widzę, i jej głupio bo znajomi chłopaka widzą ją nago xd i tak dla każdego. (jechałoby 4 chłopów z czego dwóch ma babę, więc to w ogóle lipa). No i stwierdziliśmy że jedziemy bez partnerek.

Czyli 4 miejsca zajęte i jedno w samochodzie wolne więc wzięliśmy po prostu kolejna osobę z naszej grupy (mamy jedną paczkę znajomych od gimnazjum czyli ponad 10 lat) która jest.. Dziewczyną. Zwykła dziewczyna, zawsze relacje czysto koleżeńskie. Nie traktujemy się nawzajem jako obiekt seksualny więc dla dla każdego bez problemu

No i oczywiście różowa jak się dowiedziała to #!$%@? problem xd
Kto ma rację?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Goronco - Znowu #logikarozowychpaskow za mocno siadła różowej XD

Wymyśliliśmy ze zna...

źródło: comment_1623832464dOhJ2WEQCmDP9CnUqilqud.jpg

Pobierz
  • 309
  • Odpowiedz
@obs_ordine: W samej saunie nie ale jak idziesz pod prysznic, do beczki, do basenu schłodzić się to wchodzisz nago. Tak samo jak są sale do peelingu to wchodzi 30 osób nago, siadacie w dwóch rzędach na przeciwko siebie, wchodzi saunamistrz z wiaderkiem i daje każdemu na łapkę drewnianą łyżką kupkę peelingu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Goronco było jej napisać, że do sauny z nią nie macie zamiaru włazić, a później cyk i bolcowanko na 4 knagi w 50 stopniach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Goronco: Myślałam, że to naprawdę marny bait, ale widzę po zainteresowaniu, że jednak nie. Byłabym słabym politykiem, czy innym takim, kto opiera się na poparciu ludzi xDD
  • Odpowiedz
@Goronco: w saunarium we Wrocławiu normalnie masz ręczniki. Możesz siedzieć zakryty, ale możesz się odkryć. Nie możesz jednak wchodzić w stroju kąpielowym.

Nie musicie więc oglądać nago swoich dziewczyn, ale powiem Ci jako osoba saunująca, że po pewnym czasie widzisz już tyle nagich ciał, że laska kumpla nie robi dużej różnicy. W drugą stronę to też tal działa.

Najlepiej byłoby jechać z dziewczynami, ale tam mówisz, że się nie dogadają
  • Odpowiedz
@Goronco: xd goronco to zarzutka ? Oczywiście że różowa ma rację. Nie wiem co za problem wziąć też dziewczyny i być nago wszyscy. A jak nie komfortowo to wcale się nie bierze dziewczyn. Przecież to dla niej jak naplucie w twarz serio.
  • Odpowiedz