Wpis z mikrobloga

Nigdy nie wyprę z głowy Euro 2016. To była jedyna szansa w XXI wieku żeby zagrać w finale wielkiej imprezy.
#!$%@?, jedna udana akcja z Portugalią na 2:1, lepsze karne i gralibyśmy z Walią o finał. Przecież to niepojęte.

Pamiętacie te wszystkie dowcipy - kiedy Polska zagra w finale Euro / mundialu? Jak włączysz XBOXA hahahaha. A to faktycznie mogło się stać.

To będzie zawsze już mój wielki koszmar tak jak Wisła - Panathinaikos, Wisła - Apoel czy Stefan Hula w Pjongczang. Boli okropnie.

#mecz
toporek1234 - Nigdy nie wyprę z głowy Euro 2016. To była jedyna szansa w XXI wieku że...

źródło: comment_1623789718QbWTx5JDkmU2RlY0C8uGx9.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
To będzie zawsze już mój wielki koszmar tak jak Wisła - Panathinaikos, Wisła - Apoel czy Stefan Hula w Pjongczang. Boli okropnie.


@toporek1234 Ale trafiłeś, prosto w serce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dobrze, że chociaż mamy sukcesy reszty skoczków czy siatkarzy, jakby człowiek oglądał tylko naszą piłkę to depresja murowana xD
  • Odpowiedz
@toporek1234: Krycha z Sevilli, Błaszczykowski, Piszczek, aż miło robi się na serduszku jak patrzy się na to zdjęcie. Atmosfera wokół kadry zupełnie inna, to był nasz szczyt, teraz znowu jesteśmy ciemniejszych czasach
  • Odpowiedz
@toporek1234: Chyba uległeś zbiorowej halucynacji, która wtedy opanowała naród. Nie przeczę, że teoretycznie możliwe było awansowanie do finału, ale na tym turnieju już wyczerpaliśmy limit szczęścia i z taką grą nie mieliśmy prawa na nic lepszego liczyć
  • Odpowiedz
@toporek1234: Ja to samo. Od 5 lat męczy mnie ten ćwierćfinał. Historyczna szansa, wszystkie wydarzenia i okoliczności układały się na naszą korzyść, że chociaż ten jeden raz na 40 lat porażek się uda. Obawiam się, że następnej takiej okazji na Polskę w jakimkolwiek finale już nie doczekam.
Minimaliści nazywają tamten wynik sukcesem - nie, to #!$%@? nie sukces. Sukcesem jest strefa medalowa.
  • Odpowiedz
  • 17
@Stallion45 ale jakiej halucynacji? Ten turniej nam wyszedł i mogliśmy liczyć na więcej. Walię byśmy ograli z palcem w dupie biorąc pod uwagę jaką formę wtedy prezentowaliśmy. Była walka i były chęci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@toporek1234: ekipa trafiła z formą, mieliśmy skrzydło Piszczek - Błaszczykowski, które że sobą grało w jednej drużynie. Krychowiak chyba w szczycie możliwości, Pazdan #!$%@?ł jakieś czary mary w obronie, etc.
Ogólnie sprawiali wrażenie, że im się bardziej chce.
Po wczorajszym meczu to szkoda szczempić ryja
  • Odpowiedz
@zlo1991: a moze robert lewandowski zadziala jak adam malysz kiedys? Pokaze tym mlodym pilkarzom w szkolkach manchasteru czy liverpoolu ze polak tez moze być najlepszym piłkarzem swiata? I za te kilka lat dostaniemy drużynę jak stoch żyła i kubacki? Mozna pomarzyć sobie trochę.
  • Odpowiedz
@toporek1234: od tamtego momentu uważam właśnie Krychowiaka za dno, za to jak cofał te piłki zamiast grać ostrzej... ja #!$%@? zamiast wtedy grać tak jak graliśmy całe mistrzostwa to się cofać z piłką... nigdy mu tego nie wybacze... to nie Błaszczykowski #!$%@?ł, to Krychowiak!
  • Odpowiedz
@Gymski: O właśnie taką halucynację jaką tutaj prezentujesz. Nie przeczę, że byśmy mogli z Walią wygrać, ale z palcem w dupie? Minęło już kilka lat i może spójrzmy na tamten turniej z minimalną chociaż dozą obiektywizmu
  • Odpowiedz
  • 10
@Stallion45 no ale co myślisz że pazdan po zatrzymaniu Ronaldo nie poradził by sobie z Robsonem kanu? Czy nie wiem Milik by nie trafił coś henneseyowi? Walia była do #!$%@? i na pewno poszło by nam o wiele łatwiej niż np z szwajcaria
  • Odpowiedz
@Gymski: Nie wiem, co by było, ale trochę śmieszy mnie pewność z jaką się wypowiadasz o polskiej wtedy zajebistości, a jeszcze bardziej śmieszy mnie, że się musimy masturbować turniejem sprzed 5 lat
  • Odpowiedz
  • 15
Euro 2016 mega szkoda. Najwieksze piłkarskie emocje jakie mógł przeżyć polski kibic postkomunistycznego pokolenia. We mnie jeszcze mocno siedzi euro2012. Za naszego życia może już się nie powtórzyć turniej u siebie a wypuściliśmy kadrę-zbieranine euoodpadow z Dyzma jako trenerem. Graliśmy nie dość że we własnym kraju to chyba w najłatwiejszej grupie w historii mistrzostw a i tak nie potrafiliśmy wygrać choćby jednego meczu. Jesteśmy mistrzami partolenia każdej szansy na mistrzostwach. Jeśli się
  • Odpowiedz
O właśnie taką halucynację jaką tutaj prezentujesz. Nie przeczę, że byśmy mogli z Walią wygrać, ale z palcem w dupie?


@Stallion45: tak, bo Bale pauzowal za kartki w polfinale.
  • Odpowiedz