Wpis z mikrobloga

Jestem zniesmaczonym. W #netto oszukują na cenówkach. Zajechałem do netto i patrze ze perła za 3 szt. 6,57 (mamy dzisiaj 15 czerwca), no to wziąłem razem 6 a przy kasie jednak naliczono 18,90 (ponad 5 zł różnicy), mówię do Pana że powinna być promocja a on że to na Namyslowy a nie na perły. Mówię okej, zmęczony jestem po pracy pewnie tak jest. Ale coś mnie tknęło i wróciłem a tu jednak promka jest. Wróciłem do kasy, Pan zapytał kierownika ze jednak jest ale odpowiedział mi że promocja jest niekatualna i cena nie została po prostu zdjęta i że mam patrzeć gazetkę. Odpowiedziałem grzecznie że ja patrze na cenę przy towarze a nie mam obowiązku oglądać aktualnych gazetek. Teraz rozumiem że ceny wiszą przy towarze dla ozdoby. Sprzedawca nie chciał zwrócić różnicy w cenie. Czy można gdzieś to zgłosić? Z ciekawości sprawdziłem w archiwalnej gazetce że faktycznie była taka promocja ale się skończyła 6.06.2021 a dziś mamy 15.06., czyli już od 9 dni #oszukujo na towarze. Mirki można to gdzieś zgłosić? #uokik #inspekcjahandlowa? Netto robisz to źle. Nie chodzi mi o te 5 zł ale jeśli coś jest np. Po 3 złote to chce to kupić za 3 złote. Zdjęcia i screeny w komentarzu.
#kiciochpyta
#oszukujo
#krecimymalysza
PrimoUltimo - Jestem zniesmaczonym. W #netto oszukują na cenówkach. Zajechałem do net...

źródło: comment_1623785210l3iHzYMhiL0LGoWjOiZiAF.jpg

Pobierz
  • 16
@PrimoUltimo Każdy sklep tak robi. W pewnym sklepie znanym jako "Świat Zakupów" to jest notoryczne. Na półce 2 zł przy kasie 5.99 i to nie zliczę ile razy i zawsze to samo "Stara cenówka". Problem się zaczyna jak się upomnisz o swoje, marudzenie krecenie nosem, że czemu jak to.. Dlatego, jestem nauczony robić notatki w tym sklepie ile widnieje cena, później przy kasie sprawdzam i się zaczyna. Jedna pani jak mmie widzi