Wpis z mikrobloga

#przegryw odkrywają ważną prawdę #blackpill i powoli poznają zasady gry, w której ciągle przegrywają.

Jeżeli ktoś jest bystry, charyzmatyczny i ma poczucie humoru, to znajdzie #rozowepaski i wejdzie w #zwiazki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na tagu nigdy nie będzie znanego przegrywa i lidera. Ja w okresie przegrywania bałem się napisać komentarz ze strachu przed krytyką i jak ktoś mi napisał coś niemiłego, to byłem roztrzęsiony kilka godzin.

A teraz widzę, kogo propsujecie po mnie i @Blackpill_RAW, więc czekam z popcornem, aż kolejny raz się wam otworzą oczy, bo küllen aż wam dzwonią o linie szczęki jak Big Ben ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wykopek #oswiadczenie #afera #heheszki
  • 98
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Na tagu nigdy nie będzie znanego przegrywa i lidera. Ja w okresie przegrywania bałem się napisać komentarz ze strachu przed krytyką i jak ktoś mi napisał coś niemiłego, to byłem roztrzęsiony kilka godzin.


@WykopekBordo: AMEN TO THAT ( ͡ ͜ʖ ͡)

Przegryw nie może być liderem czegokolwiek. Nawet takiego gówna jak sekta przegrywów, bo do tego należy mieć jakkolwiek wykształcone cechy charakteru alpha = nie być
Na tagu nigdy nie będzie znanego przegrywa i lidera. Ja w okresie przegrywania bałem się napisać komentarz ze strachu przed krytyką i jak ktoś mi napisał coś niemiłego, to byłem roztrzęsiony kilka godzin.


@WykopekBordo: Możesz mi powiedzieć co jest złego w krytyce, zwłaszcza tej konstruktywnej? Osoby narcystyczne nie akceptują krytyki na swój temat.
@Blackpill_RAW Oni sami siebie nazywają "beta", nie rozumieją, że dlatego różowe ich nie chcą, bo beta mogą przygarnąć po 26 roku życia, jak już się wyszaleją z tymi alfa, a alfa zgarną po kilka najlepszych samic z rynku matrymonialnego i spłodzą z nimi dzieci, więc sami powinni wiedzieć, że dla samca beta pozostaje jedynie odchowanie potomstwa lepszego genetycznie samca. Nie wiem, czemu jako beta tego nie akceptują i tak hejtują samotne mamy,