Wpis z mikrobloga

Co ta Konfederacja #!$%@?ła xD

Rozumiem wstrzymać się od głosu ze względu na tę deklarację Wiącka o walce z chochołem (luka płacowa).
Ale Staroń nawet na debatę nie przyszła, jak można było ją poprzeć...?

Za: 2 nacjodebili, ale czemu też Kulesza???

#sejm #konfederacja
  • 25
  • Odpowiedz
@Voytek-0_: jedyne pocieszenie jest takie że jakby żaden konfiarz nie głosował na Staroń to i tak by przeszła. Natomiast mogli przepchnąć również Wiącka jakby dostał co najmniej 7 głosów od Konfy, ale dostał tylko jeden ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Voytek-0_: któregoś lipca (nie pamiętam kiedy) Bodnar straci urząd RPO, a na jego miejscu pojawi się jakiś komisarz wybrany przez rząd (nie przez Sejm), o ile Senat nie przepuści nowej kandydatury. A mam spore wątpliwości czy senat zagłosuje za Staroń.
  • Odpowiedz
jedyne pocieszenie jest takie że jakby żaden konfiarz nie głosował na Staroń to i tak by przeszła


@NijuGMD: też nie do końca bo obniżony próg większości zwyczajnej wynika z nieobecności właśnie 5 konfederatów
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Tymczasowo, to znaczy do końca kadencji parlamentu pewnie. Taki p.o. prezesa GIS Krzysztof Saczka zajmuje pozycję od listopada (najpewniej robi to niezgodnie z ustawą).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@div037: dzięki! Tak jak myślałem i się zgadzam :) widziałem tą jednostronna debate i w życiu bym na niego nie zagłosował
  • Odpowiedz
Wiesz, że w demokracji liczy się większość, a Staroń nawet nie poparła 1/3 Konfederacji? xD


@Back_Space: Ale wiesz, że wstrzymanie się od głosu to niejako poparcie, bo bez głosów konfederacji za Wiąckiem przechodzi Staroń? XD Kuce umieją w ogóle liczyć na poziomie 3 klasy podstawówki?
  • Odpowiedz