Wpis z mikrobloga

2-3 strone i już są wpisy


@Jrv20: raczej zazwyczaj ~1 wpis xD

te ameby wielcy "programiści 15k" nie potrafią na to wpaść.


@Jrv20: "te ameby wielcy programiści" wykopu nie potrafią wpaść na to, żeby najpierw filtrować wpisy, a potem wyświetlać, a nie odwrotnie

świadomie dali jakieś tagi na czarno, a teraz są ciekawi co się #!$%@?. Jak są ciekawi, to po co dawali tagi na czarno?


@ktomizajalnazwy: mając kilkanaście,
@Tom_Venus Wszystkie piłkarskie imprezy w Polsce zawsze były powszechnie oglądane, tym bardziej jak grali tam Polacy. Sport zdecydowanie najpopularniejszy w naszym kraju i jeszcze ktoś się dziwi, że podczas Euro ludzie o tym gadają i oglądają mecze, które są codziennie.
@ktomizajalnazwy: no a ja z czystej ciekawości chcę zobaczyć co się dzieje głośnego, gdy mam puste strony, odpalam sobie wtedy na chwilę mirko z trybu prywatnego. I tak właśnie miałem mecz na czarno po jakimś tam wydarzeniu i tak został - a teraz mnie zaczęło interesować i wyrzuciłem tag z czarnej listy.
Poza tym nie zawsze mam na czarno coś, co mnie nie interesuje, czasem mam tam tagi seriali/gier, żeby z
@Tom_Venus: ale to nie jest #!$%@? się so tagu mecz ze się świetnie bawicie tylko do białego zbrodniarza wojennego który nie potrafi zrobić żeby gorące po prostu ładowały jakiekolwiek inne posty