Wpis z mikrobloga

#rozdajo 5 kluczy Yerba Mate Tycoon + 2x kod (50zł) do sklepu Dobre Ziele.

Właśnie wydałem swoją pierwszą grę (Yerba Mate Tycoon) na platformę Steam, na ten moment jest to wczesny dostęp, gra jest cały czas rozwijana. Z tej okazji robię #rozdajo (5x kluczy do gry + 2x kod 50zł do sklepu DobreZiele). W znalezisku można poczytać więcej o procesie powstania gry, skąd wziął się taki dziwny pomysł.
Znalezisko

A tutaj link do gry:
Steam

A i załączam ten cudowny trailer, można na nim zobaczyć wielomilionowy budżet gry, oraz efekty niespotykane w innych grach. W 0:47 widać ciekawą postać. #donislawyerbamatetycoon

Losowanie zakończy się jutro po popołudniu, standardowo zielonki nie biorą udziału, każdy pulsujący oprócz zielonek bierze udział.

#donislawdev <-- Obserwuj. Pod tym tagiem ukażą się statystyki z premiery gry na Steam.

Dziękuje @DobreZielePL za pomoc w promocji gry, udostępnienie kodów promocyjnych.

#yerbamate #yerbamatewykopclub #gry #gamedev
  • 33
@wogx:
Ogrom graczy pochodzi z Argentyny. Więc byłem mocno skupiony na języku hiszpańskim. Niestety budżet pozwolił tylko na profesjonalne przetłumaczenie opisu gry + treści promocyjnych na Reddit. Tłumaczeniem gry zajmuje się społeczność gry (na ten moment z 80% jest przetłumaczone).

Jeśli chodzi o ogólny marketing, to działam mocno w Argentynie/Paragwaju/Urugwaju :-}

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-}
@Vimes:
GoG/Humble/Epic są w planach :-} Jednakże to dopiero wczesny dostęp, czyli minie jeszcze może z pół roku, mniej/więcej nim będzie "finalna" wersja gry i wtedy będę wydawał też w innych sklepach :-}