Wpis z mikrobloga

Ja nie chcę bronić Lewandowskiego, bo wszyscy się zgodzimy, że dziś nie zagrał słabo, a zagrał tragicznie, ale spójrzcie na tę sytuację, no komu by się #!$%@? chciało grać przy takim czymś. Macedończycy, Finowie, Ukraińcy mają mniejsze umiejętności piłkarskie (oczywiście poza ukrainą), ale jak to mówi Tomek Hajto dają z wątroby i #!$%@?ą bite 90 minut z jednej połowy na drugą, a nasi królewicze 2,5 tygodnia zgrupowania żyjąc jak królowie, milion badań, testów, tabelek i oni w 60 minucie na EURO idą spacerkiem przy kontrze, no nie wytrzymam xD
#mecz #reprezentacja #euro2020
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okradzione: mnie to #!$%@? to że dla 90 minut takiego wstydu zostało wpompowane tyle hajsu, setek tysięcy, przeloty, hotele, spa, cateringi, dietetycy, Golcowie, strzelnice, golfy, a dzieci na onkologii umierają i walczą o każdy dzień, a rodzice zbierają hajs bo NFZ nie stać na leczenie, czujesz ten paradoks?
  • Odpowiedz
@jaca_66: Zabrzmie jak Janusz, no ale kurczę coś w tym jest. Goście na tych zgrupowaniach żyją jak miliarderzy, gdzie mają wszystko przygotowane na tacy, jedzenie, plan dnia, rozrywki, atrakcje, zabiegi regenerujące i milion innych rzeczy, a nie potrafią jednego meczu, bo rozumiem już na wykończeniu turnieju mieć braki w siłach, ale nie w meczach fazy grupowej po kilkudziesięciu minutach biegania w kluczowej akcji sobie odpoczywać xD
  • Odpowiedz
@okradzione: od dobrobytu tak jest, w klubie za zagranie 1-2 meczy #!$%@? masz ławkę gwarantowana jak się nie poprawisz to lecisz na wypożyczenie, stąd tam tak biegają, a w reprezentacji sam widzisz na tym filmiku jak jest
  • Odpowiedz
@jaca_66: Ale w moim odczuciu to właśnie w takich turniejach oni powinni pokazywać swoje 150%. Oczywiście nie mówię tu o Lewandowskim, czy Szczęsnym, którzy już te renomę mają wyrobioną, ale o takich grajkach, którzy są młodzi, perspektywiczni. Zobacz co się stało z Kapustką, czy Krychowiakiem. Dostali się po turnieju do fajnych drużyn i okej, wiemy jak to potem dalej poszło, bo po prostu byli za cieńcy, ale sam turniej spowodował,
  • Odpowiedz
@okradzione: oni mają już miliony na kontach i po 10 mieszkań, to się liczy, #!$%@? w mecz, przed kamerkami w wywiadach zawsze można świecić, przegrali i tyle, ciesze się bo już nie będzie pompowania balonika, im wcześniej tym lepiej
  • Odpowiedz
mnie to #!$%@? to że dla 90 minut takiego wstydu zostało wpompowane tyle hajsu, setek tysięcy, przeloty, hotele, spa, cateringi, dietetycy, Golcowie, strzelnice, golfy, a dzieci na onkologii umierają i walczą o każdy dzień, a rodzice zbierają hajs bo NFZ nie stać na leczenie, czujesz ten paradoks?


@jaca_66: Dodam że Sousa zarabia 330 000 zł miesięcznie.
  • Odpowiedz