Wpis z mikrobloga

#coolstory

Ostatnio moj dziadek załatwił babci pobyt w szpitalu (troche to bardziej sanatorium niż szpital no ale nie o tym mowa). Babełe bardzo ucieszona - rehabilitacje ma itd itp. Odwiedzałem codziennie babełe jak na prawilnego wnuka przystało ale tak sobie pomyślałem, że można by i dziadka odwiedzić. Więc dzwonie do niego i mówie że wpadam za 20min a on "jade do babci i nie bedzie mnie" mysle ok. Spróbowałem nastepnego dnia i sytuacja się powtarzała. Kiedyś byłem u babci i myśle sobie zadzwonie i wracając od babci odwiedze dziadka więc dzwonie do niego a on "jestem u babci".... Mysle sobie wtf?! wsiadłem w auto pojechałem do dziadka pukam w drzwi a tu cisza. no nic trudno. wyszedłem przed klatke, zapaliłem fajke, pogadałem z kolegą przez telefon... PATRZE a tu dziadzio #!$%@? z łóżkiem na śmietnik. Mysle sobie "mam cie #!$%@?!" Podbijam do niego... on lekko zmieszany mówi że robi remont ale nikt o tym w rodznie ma nie wiedzieć bo bedą mówić że on nie moze dzwigac itd itp i że chce zrobić babci prezent na 60 lecie. (tu ważny element opowiadania - Dziadek ma 84 lata i jest po 3 zawałach i sam wziął się za remont domu). Mówie "#!$%@? dziadku masz wnuka to Ci pomoge". Pomogłem przenieść to łóżko wracamy do mieszkania a tam już praktycznie remont skończony oO. Dziadek był dzien w dzień u babci po 8h a nikt się nie kapnął że po wizytach #!$%@?ł mieszkanie. Teraz od 2dni przychodze i mu pomagam. Ale wciąż działamy w konspirze jak w #breakingbad !

  • 38
@muuzyk: Jest trans;)

@keram244: Gratuluje dziadka :). Mój w sumoe teraz robił studnie plus remont dachu ale sporo to firma zrobiła. Chociaż teraz z wujkiem rozebrali drewutnie więc również jest aktywny w wieku 85 lat. Z drugiej strony już powoli zaczyna słabnąć.
@Kajetan8: Babcia chyba nie ma konta na wykopie. Kiedyś chodzili jacys po domach zakładać internet. Zaoferowali im 15zł za miesiąc za 2mb (wtedy 2mb to było dużo). To byli jacyś kolesie z klatki którzy chcieli sobie rozbić rachunek (wiedzieli że dziadki nie beda dużo korzystać z neta bo co oni tam mogą sciągać w takim wieku, wiec potencjalni klienci na zrzute idealni). Jednakże moja babcia stwierdziła że 15zł to za dużo