Wpis z mikrobloga

@waro: Nie miał wcale takiej bandy ogórów, Polska była losowana z 2 koszyka w el. do ME 2008, oprócz zwycięstwa z Portugalią były też wpadki, m.in. 1-3 z Finami u siebie i 1-0 z Armenią. Co do Nawałki to się zgadzam, że mocno przehajpowano jego wyniki, wiele spotkań to była rozpaczliwa obrona Częstochowy (Niemcy 2016, Szwajcaria 2016), 2-0 z Niemcami to tak naprawdę zwycięstwo z drugą jedenastką Niemiec (przed meczem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@YoungZibixD: jakby nie przeszkadzał to byłby półfinał. Strasznie wkurzało mnie murowanie się po strzeleniu gola w jego "taktyce". Murowanie się oczywiście tuż przed polem karnym
  • Odpowiedz
@YoungZibixD: Przede wszystkim miał do dyspozycji obrońców w życiowej formie, co pozwoliło mu ogarnąć jakoś tę obronę, dzięki temu było trudno Polsce strzelić gola, a z przodu można było robić cokolwiek mając pewność, że w razie czego najpewniej skończą na zero z tyłu. Wtedy stracili zaledwie dwie bramki i zaszli do ćwierćfinałów. Dwie stracili też Szwajcarzy, ale oni zakończyli turniej na 1/8 oraz Włosi, którzy odpali też w ćwierćfinałach, ale
  • Odpowiedz
Zgadzam się, są zarzuty że miał piłkarzy w Prime, a Sousa nie ma? Lewandowski lepszy niż kiedykolwiek, Zieliński Najlepszy sezon w życiu.


@pitrek0090: No dokladnie. Jak widze tych polskich #!$%@? kibicow to w tym kraju nigdy nie bedzie dobrze. Piszecie jakbysmy mieli najlepsza kadre w Europie i awans do finału to był must, a prawda jest taka, że mamy kilku dobrych grajków, a reszta jest co najwyzej przecietna, czyli tak
  • Odpowiedz
@waro: nie tylko z Polską mu dobrze szło, bo w 2006 wprowadził na mundial Trynidad i Tobago. Maleńki 1,5-milionowy kraik leżący... no, sam nie wiedziałem gdzie, myślałem że gdzieś w Afryce. A dupa, bo w Ameryce Południowej. Na większości map świata go nawet nie widać, bo ma zaledwie 5000 kilometrów kwadratowych - 1/60 powierzchni Polski.
  • Odpowiedz