Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #incel #blackpill
Czy wy też czujecie się jak jacyś męczennicy? Kobiety są uwielbiane i kochane za samo istnienie. Nas wszyscy mają gdzieś. Kobiety dzięki swemu ciału zgarniają pieniądze. My nie mamy nic bez ciężkiej pracy. Jak kobieta chcę atencji, zawsze ją dostanie, jak jest jej smutno, zawsze znajdą się osoby którzy ją pocieszą. A kiedy my umieramy ze smutku i prawdziwej depresji, nie mamy nikogo, nikt nie zwraca na nas uwagi. Kobieta jeżeli jest samotna, to tylko z wyboru. Kobieta ma wszystko wyłożone na talerzu. Może wybierać. Ma bez wysiłku zagwarantowane życie w dostatku. My zawsze pracujemy na wszystko i tak często nic nie dostajemy. Jesteśmy męczennikami, traktowanymi przez społeczeństwo jak śmiecie. A mimo wszystko, ludzie nie zauważają tej niesprawiedliwości. A może po prostu nie chcą jej zauważyć? A może zauważyli, jednak negują ją bo jest zbyt niewygodna? My przegrywy i incele widzimy jak świat wygląda naprawdę. Widzimy jakimi dwulicowymi i wyrachowanymi istotami są kobiety, jak wykorzystują mężczyzn i ich naturę. Jesteśmy przez to najbardziej gnębioną i niesłusznie znienawidzoną grupą. Przez to że widzimy niewygodne prawdy, jesteśmy zagrożeniem dla elit, którym obecny model funkcjonowania świata jest wygodny. Gdyby mężczyźni zauważyli że otrzymują całe społeczeństwo a i tak gówno z tego mają, podczas gdy kobiety puszczają się, żyją leniwo i w luksusie, nadeszłaby wielka zmiana, niewygodna dla korporacji, kobiet i ludzi rządzących tym światem. Oni wiedzą o tym i dlatego robią wszystko by nas wyciszyć, banując nas i rozprowadzając propagandę, ukazującą nas w złym świetle. My zblackpillowani mężczyźni jesteśmy ruchem oporu, normictwo żyje w swoim bluepillowym matrixie, a kobiety żerują na nich i się cieszą. Obecnie bycie kobietą to instant wygryw. Kobiety o tym wiedzą i korzystają ze swojego przywileju. Pamiętajcie o tym wszystkim. Bycie incelem jest ciężkie, ale przynajmniej znamy prawdę i możemy dumnie powiedzieć że to my jesteśmy tymi dobrymi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c730c56d4c9c000b10bbca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: tak już było, jest i będzie. Obejrzyj się. Wszystko co widzisz zostało postawione przez mężczyzn. Kobiety to tylko zaludniają. Mnie zawsze zastanawiało jak można jako kobieta iść przez świat i nie zastanawiać się, która płeć położyła ten chodnik, uzbroiła ziemię, wylała ten asfalt, zbudowała moje mieszkanie, doprowadziła do niego prąd i narzekać na to, że TO ONE są ofiarami tego świata XDDD
WalecznaFranca: @Arkos12:

Ja jako facet zarabiam 1000-2000 zł więcej na tym samym stanowisku. Kobieta mniej wykonujac tą samą pracę.


Naprawdę wierzysz w to, jakikolwiek pracodawca przepłacałby 2000 zł za wykonywanie "tej samej pracy"? XD

Kobiety zarabiają mniej, bo wykonują mniej pracy niż mężczyźni.

Normy BHP - dźwiganie ręczne (bez wózków) dla pracownika indywidualnego:

Praca stała — normy dźwigania i przenoszenia ładunków:
12 kg dla kobiet,
30 kg dla
@Arkos: Przyjrzałem się tym danym jako że mam chwilę czasu i już byłem w trakcie pisania długiego posta na ten temat, ale uznałem że to skrócę do samego sedna bo będzie to bardziej zrozumiałe.

Otóż to co podałeś w linku nie podaje porównania pracy na tych samych stanowiskach pracy tylko w tych samych zawodach (a nawet to nie, bo w grupach zawodów) a to jest różnica i to czasem bardzo duża.
@Arkos12:

Ja jako facet zarabiam 1000-2000 zł więcej na tym samym stanowisku. Kobieta mniej wykonujac tą samą pracę.


Mam dla ciebie złą wiadomość. Możesz już się pakować w karton, pracodawca ma na twoje miejsce tańszego pracownika. XD

Idąc na rozmowę do pracy mam większe szanse dostać zatrudnienie niż kobieta z takimi samymi kwalifikacjami - strach przed pójściem na macierzyńskie


W HR pracują przede wszystkim kobiety i to one standardowo prowadzą rekrutację.