Wpis z mikrobloga

czy ktoś z was kupował narożnik lub inne łóżko na allegro albo od jakichś mniejszych firm jak zim-pax albo benix XD?
narożnik który mi się podoba kosztuje w #agatameble 4300, ale widzę że w internecie jest sporo mniejszych firm które oferują produkt wyglądający identycznie za np. 2700. ogólnie widzę że wszystko jest robione na jedno kopyto i prawie wszystkie sklepy mają identyczne produkty. nie wiem czy nie kupić w jakimś zimpaxie czy dokładać do Agaty, bo jednak mają markę i w razie problemów może łatwiej będzie z reklamacją
co sądzą? #meble
powodzenia - czy ktoś z was kupował narożnik lub inne łóżko na allegro albo od jakich...

źródło: comment_16236670937U2y9F9COdiQKUu8wQD26J.jpg

Pobierz
  • 17
@powodzenia: agata też bierze od właśnie takich producentów. Ja kupiłem w Agacie i nie dość, że obsługę klienta mają na żenującym poziomie, to jakościowo mam wrażenie jest słabo zrobione.
@franaa: Moi starzy i kilkoro znajomych mają Agatę, ojciec coś kreci nosem że materiał pofałdowany ale poza tym wszyscy raczej zadowoleni. No i Agata ma ceny jako takie, w innych sklepach za narożnik trzeba dać 8k czy coś. Masz jakieś alternatywy, żeby mnie cena nie #!$%@?ła z butów?
@powodzenia: Bierz tam gdzie taniej, nie ma sensu przepłacać. Tak jak wyżej na bank jest to brane od mniejszego producenta a sklep też misi zarobić. Jak chcesz to wał na Priv znam fajny sklep z meblami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powodzenia: Agata nie jest producentem mebli, tylko jakby pośrednikiem mniejszych manufaktur. De facto wygląda to tak, że masz loterię. Albo trafisz porządny mebel od przyzwoitego producenta, albo badziewie poskręcane przez pijanego janusza z gówna i patyków. Najlepiej poszukaj lokalnie jakiejś firmy robiącej meble, wyjdzie tyle samo albo taniej, a przynajmniej w razie problemów to wiesz gdzie uderzać. W Agacie jest cyrk z reklamacjami bo często sami nie wiedzą z której firmy
@powodzenia mordo, znajomi mi polecili firmę co robi na zamówienie i wyszło identycznie.
Wysłałem im model łóżka jaki chce, tylko żeby zmienili to i to i że chce w takim i takim kolorze. Kanapę też że taki i taki materiał i takie i takie wymiary.
Łóżko w sklepie 2950, u nich 1050, kanapa u nich 1300 ze skrzynią i zrobili mi fotel uszak w odbiciu jakie chciałem i pikowaniu za 400zl. Dostawa
@powodzenia: Ja w styczniu kupiłem na allegro drewniane łóżko Parwood i wszystko jest w porządku ale to może zależeć od tego jak się komu trafi.Mój egzemplarz był ok.Teraz zamówiłem sobie na OLX kanapę od jakiegoś małego producenta (Na allegro sprzedaje je 200 zł drożej) i będę ją miał dopiero za 14-20 dni ale jestem dobrej myśli.Płatność przy odbiorze to za bardzo się nie boję ( ͡° ͜ʖ ͡°