Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi: ja nie wiem skad #!$%@? u wykopków takie agresywne odpowiedzi od buta, zapytales odpowiedzialem to co sie rzucasz. Jak jej tez tak odpowiadales to sie debilu nie dziw ze nie odpisuje :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz_Drugi: no, ale możliwości jest sporo, może po prostu spała, była w pracy albo nie wiedziała vo odpisać i stwierdziła, że temat się skończył na ostatnią dyskusję, więc co miała odpisać. Pokaż całą rozmowę a nie tylko swojr żalenie się.
  • Odpowiedz
@gibol93: tylko kobieta moze napisac "nie szukaj same wpadną". Niestety, ale po stronie faceta tak to nie działa, jeżeli facet nie przejmie inicjatywy to nigdy nikogo nie znajdzie. Kobieta nie musi nic robić wystarczy ze istnieje i zawsze jakis inny facet się zainteresuje. Po stronie mężczyzn juz tak to nie wyglada więc twoja rada jest totalnie do niczego.
  • Odpowiedz
@Positano1: przez ostatnie moje nowopoznane kontakty umocniło mnie to w przekonaniu że czasem charakter wystarczy, lecz no tak jak mówisz nic nie robienie nie da pożądanego efektu bardziej chodziło mi o wykorzystywanie swoich cech charakteru, bo przecież jakiegoś suchara potrafisz zarzucić a latanie i klejenie się z pytaniami z #!$%@? na pewno nie jest lepszym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz