Wpis z mikrobloga

NIE ma ani jednej osoby na wykopie, która zgadza się ze schizofrenikiem @HAL__9000 także @PaniFral całkowicie się ze mną zgadza i w pełni popiera moje słowa. Życie nie jest tylko jedno, śmierć nie jest końcem bo nic nie trwa wiecznie także śmierć, naturalna kolej rzeczy, nie nie jesteśmy tylko robakami ani mięsem. Przypadek ani kosmiczny gruz nigdy niczego nie stworzył. Sorry ale nauki nie przeskoczycie. Jest za wysoko. Wiem, że wiecie, że mam rację. Nie szukajcie sobie złudnego efektu potwierdzenia u schizofrenika @HAL__9000.

#antynatalizm #natalizm #szuriasiezesrala #nauka #faktynaukowe #prawaprzyrody
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Życie nie jest tylko jedno, śmierć nie jest końcem bo nic nie trwa wiecznie także śmierć


@AlexRener Jesteś tego pewny czy tak piszesz, bo chcesz, żeby tak było? Wyjaśnij co według ciebie jest po śmierci

Przypadek ani kosmiczny gruz nigdy niczego nie stworzył. Sorry ale nauki nie przeskoczycie.
  • Odpowiedz
  • 1
@mirkacz Jak nie potrafię zaakceptować. Przecież jest dokładnie tak jak piszę. To wy nie umiecie w żaden sposób uargumentować swoich twierdzeń, nie ja. Nikogo nie muszę oszukiwać nawet siebie, po co mam zaakceptować nieprawdę? Jeszcze szczątki zdrowego rozsądku mam. Dziwne, że tylko na wykopie wszyscy tacy anty - anty. Nie wiem i nikt nie wie co jest po śmierci takie gadanie, że to samo co przed narodzinami nie ma sensu. Nie
  • Odpowiedz
  • 1
@mgagarin A skąd pewność co jest celowe a co nie? Co według Ciebie by świadczyło o istnieniu celowości? W sensie jakie zjawisko fizyczne czy inne bliżej nieokreślone? Tyle o tym rozmyślacie więc na pewno też o tym myśleliście. No ale zaraz oczywiście ktoś przyjdzie i powie, że ja "obrażam" innych...
  • Odpowiedz
  • 1
@Manumortis Przepraszam, że spłyciłem babci choroby. Ma 92 lata, a dokładniej skończy 25 czerwca i więcej chorób, m.in. Alzheimera, ww. demencję, Parkinsona, miażdżycę, cukrzycę typu II, nadciśnienie, otyłość - ma niecałe 1,60 wzrostu a waży przeszło 85-6 kilogramów. Miała już spadek cukru, hipoglikemię, parę razy udar, raz czy dwa wylew. Często gada od rzeczy, nie kontaktuje. To co widzi w tv myśli często, że dzieje się tu obok zaraz, naprawdę. Mieszka
  • Odpowiedz
  • 1
@mgagarin Jeśli @HAL_9000 jest według ciebie najbardziej racjonalny na wykopie to szkoda dalszej dyskusji. Wali kocopoły aż w oczy razi. Powtórzę enty raz: następny wszechświat, następne życie są możliwe i sam Roger Penrose to potwierdza, który jest dużo racjonalniejszy od wyżej wymienionego. Pozdrawiam. Dobrej nocy
  • Odpowiedz
  • 1
Przydałyby ci się wakacje na oddziale, dogadałbyś się z demencjuszami.


Ty też. Bo duchy istnieją naukowo i wiesz o tym i się całkowicie ze mną zgadzasz. Nawet Eskim0s się zgadza.
  • Odpowiedz
  • 1
Przydałyby ci się wakacje na oddziale, dogadałbyś się z demencjuszami.


Ty też. Bo duchy istnieją naukowo i wiesz o tym i się całkowicie ze mną zgadzasz. Nawet @Eskim0s się zgadza.
  • Odpowiedz