Wpis z mikrobloga

NIE ma ani jednej osoby na wykopie, która zgadza się ze schizofrenikiem @HAL__9000 także @PaniFral całkowicie się ze mną zgadza i w pełni popiera moje słowa. Życie nie jest tylko jedno, śmierć nie jest końcem bo nic nie trwa wiecznie także śmierć, naturalna kolej rzeczy, nie nie jesteśmy tylko robakami ani mięsem. Przypadek ani kosmiczny gruz nigdy niczego nie stworzył. Sorry ale nauki nie przeskoczycie. Jest za wysoko. Wiem, że wiecie, że mam rację. Nie szukajcie sobie złudnego efektu potwierdzenia u schizofrenika @HAL__9000.

#antynatalizm #natalizm #szuriasiezesrala #nauka #faktynaukowe #prawaprzyrody
  • 43
  • Odpowiedz
  • 1
@Zerero Biorę regularnie od 10 lat. Efekty są oszałamiające. Risperon i fluoksetyne. Nerwica natręctw, depresja umiarkowana, zaburzenia schizotypowe. Warto wspomnieć, że ryserydon ma także silne działanie przeciwko urojeniom, zwidom, paranojom, schizofrenii, halucynacji, manii prześladowczej i wielu innych. Tak, nie przesłyszałeś się. Regularnie, codziennie od 2010 roku. Konkretnie kwietnia.
  • Odpowiedz
@AlexRener: Nic nie trwa wiecznie, skąd to wziąłeś? Z piosenki?
Patrząc na nas z perspektywy wyższej jesteśmy pasożytami, popatrz ile szkód przynieśliśmy Ziemi. A poza tym nazywanie innej osoby schizofrenikiem, bo nie podoba Ci się jego zdanie na pewien temat to jest dziecinne moim zdaniem, no niestety na wypoku to częste.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kondziu5 @Aqvis Nawet Nietzschego nękała okropna myśl wiecznego powrotu wszechświata. To jest jeszcze gorsze niż wieczny niebyt. W kosmologii taki model jest nazywany hipotezą wszechświata pulsacyjnego. (Powracającego). Ale czy w obecnej formie raczej wątpliwe.
  • Odpowiedz
  • 0
@AlexRener nawet jeśli to jak to sobie wyobrażasz? Że w następnym istnieniu będziemy świadomi poprzedniego życia, czy chodzi ci po prostu o rozkład przy śmierci na atomy, z których powstanie kolejne życie
  • Odpowiedz
  • 1
@Aqvis Jesli to pierwsze to nie nie będziemy świadomi. Jeśli to drugie to akurat jest udowodnione to dzieje się automatycznie. Co ma być to będzie. Dla mnie osobiście świat to taka parodia raju. Niby słońce świeci, wszystko fajnie. Ale nigdy nie wiesz z której strony coś cię walnie, ktoś cię kopnie, popchnie, mucha do nosa wleci a to może osa do gardła i po tobie. Także zdecydowanie parodia raju. Niby nie jest
  • Odpowiedz
  • 4
@AlexRener no więc, jeśli nie istnieje żadna forma życia po śmierci, to zdecydowanie jest to koniec przynajmniej świadomości umierającej jednostki. To o czym mówisz, ma sens tylko jeśli patrzysz na ludzkość pod kątem jednego organizmu. A co do cyklicznego odradzania się wszechświata, to póki co jest to tylko jedna z wielu teorii na ten temat
  • Odpowiedz