Wpis z mikrobloga

@KasandrycznyMuminek: Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę.
@MisPalkis: Pierwszy jest oparty na faktach, o drugim nie słyszałem nigdy (i chyba nie tylko ja), bracia Coen i Lynch to nie mainstream w jego głównym rozumieniu. Kłócisz się nie wiadomo o co. Nowe Gwiezdne Wojny widział? To co Netflix promuje widział? Trailery nowego Jamesa Bonda widział? Jak nie to podpowiem; pieprzyć rozrywkę i solidny scenariusz - wciskać propagandę do porzygu.
Zachowujesz sie tak samo jak „druga strona”, ktora wysmiewasz, wiec nie dziw sie, ze ktos bedzie z ciebie cisnal


@MisPalkis: Wyśmiewam bo kiedyś liczyło się coś więcej niż diversity quota i jak zrobić dobrze drugiej stronie. Liczył się widz i porządna historia a wtedy bilet kosztował $1,25.
Zróbmy Ocean's Eleven z kobietami - klapa. Ghostbusters z kobietami - klapa (i ból dupy o nową odsłonę). Ostatni epizod gwiezdnych wojen + Solo
@KasandrycznyMuminek: bzdura, kino zawsze szło tam, gdzie była kasa. Zawsze były złe i dobre filmy. Zafiksowałeś się na tym mainstreamie (który zazwyczaj nie jest specjalnie wymagający dla widza) i patrzysz na to z perspektywy oblężonej twierdzy ,,ratunku, geje atakujo". Tak, w kontekście liczby widzów faktycznie produkcje uwzględniające szeroko rozumianą poprawność polityczną mogą stanowić większość. Co z tego? W telewizji prognoza pogody też ma masę widzów, czy to znaczy że jest lepsza
@KasandrycznyMuminek: Hary Poter to mistrzostwo świata, bawiłem się przy nim rewelacyjnie, na netfixie po kolei obejrzałem wszystkie części i w sumie fajnie że teraz, nie jarałem się nigdy harrym czy innymi dzieciakami z tego filmu bo to było dla mnie dziecinne, nie marnowałem czasu na czekanie na następną część i rozmawianie co się stanie w kolejnej tylko na raz jeb.. i pozamiatało mną bardziej niż przy oglądaniu władcy poerścieni czy kurfa
Przestałem oglądać, bo dużo ostatnich obejrzanych przeze mnie filmów było słabych, mimo wysokich ocen społeczności. Myślę, że te z dolnej listy dadzą radę. A jeszcze lepiej byłoby opierać się na opinii grupy węższej niż mężczyźni. Na przykład tych, którzy mają generalnie podobne poglądy polityczne, gospodarcze, religijne. Dałoby się tak zaprogramować stronę. A tymczasem Filmweb się tylko cofa. Ciekawe w sumie czy moi znajomi mniej oglądają niż kiedyś, czy po prostu mają już