Wpis z mikrobloga

Wczoraj opublikowałem fotorelację z historycznych działek pod Warszawą, gdzie kolekcjonowane były piękne klasyki. Kiedyś to była największa kolekcja samochodów w Polsce. Na dzień dzisiejszy niewiele zachowało się tam aut, bardzo dużo zostało po śmierci właściciela po prostu rozkradzionych.
Link do znaleziska znajdziecie Tutaj, mega wielkie dzięki za plusika.

Pozwoliłem sobie zawołać osoby, które plusowały moje wcześniejszy wpisy odnośnie moich wypraw w opuszczone miejsca.
@ostrzyjnoz, @darek-jg, @choochoomotherfucker, @marian1881, @tekon, @KiciurA, @mjnck, @xhoax, @papierowyrecznik, @pan_kleks8, @gerwazybuleczka, @DreamTheoryMalayaEnterprises, @raz-dwa-trzyy, @bylo_sobie_zycie, @pelikan1992, @Buniu, @haammhalabali, @Pani_Asia, @fordomaniak, @Toldi_Ty_Matole, @sailer, @Olga_Lengyel, @Borok, , @0twierac2, @gwiezdna , @TiempoSanto, @briskmann, @MLeko29, @Budo, @jazuu , @Xiggi, @martinlubpl, @BuddyBud, @beerkoff, @GeorgeOfRivia, @dasistfubar, @Nixon52, @mateopoznan, @lubiekebaps, @Bintang, @Polankowicz, @barrus89 , @blazko, @KiciurA, @mirkewolnystrzelec, @maciejasty, @Hoverion @smoczewski

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #historia #ciekawostki #motoryzacja #podrozujzwykopem
nightmeen - Wczoraj opublikowałem fotorelację z historycznych działek pod Warszawą, g...

źródło: comment_1623570123y2twfiDObAF6v8dPiaa9U7.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz