Wpis z mikrobloga

@Dodoubleg No u nas niemal każdy, kto się z nami żegnał przed wyjściem, podkreślał, że DJ był świetny. Luzak, absolutnie bez kija w dupie, a podpitych wujaszków gasił niczym pety i stawiał do pionu, gdy było trzeba. Ponadto miał całą masę fajnych mniejszych i większych zabaw, mieliśmy z różową z czego wybierać. @wertum sprawdź DJ Jaro, co prawda z Częstochowy, ale być może dojechałby do Wawy. Ma swoją ekipę, bardzo fajne światła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wertum: DJ lepszy, każdą muzykę puści ale z doświadczenia widzę że lepszy jest DJ jednoosobowy niż w duecie, jeden puszcza muzykę, drugi zabawia gości, ale to może tylko mi nie pasowały takie układy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wertum: U mnie był DJ, wszyscy byli mega zadowoleni (zarówno młodzi jak i starsi) oczywiście typ muzyki i konkretne zabawy były ustalone z DJ-em przed weselem (disco polo było zabronione, nawet jakby pijany wujek prosił o piosenki Zenka ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Wszystkie wesela gdzie był zespół kiepsko wspominam, co chwilę robili przerwy i grali trochę na jedno kopyto.
@wertum: Ja od dzieciństwa chodziłem wyłącznie na wesela z kapelami, ale jak pierwszy raz pojechałem na wesele z DJem to stwierdziłem, że jak się będę hajtał to też biorę DJ. Nawet rodzina, otrzaskana z typowymi wiejskimi weselami, doskonale się bawiła i potem słyszałem że wolą to od orkiestry.
@wertum: wszystko zależy od tego jakich będziesz mieć gości. Byłam na weselu gdzie para młoda miała stosunkowo niewielu znajomych/rówieśników ale mimo wszystko wybrali DJa, który starał się grać bardziej nowocześnie i rodziny/ludzie w wieku „wujków” kompletnie nie potrafili się odnaleźć z taką muzyką. W konsekwencji przez 3/4 wesela parkiet świecił pustkami. Mimo wszystko DJ jest chyba bezpiecznym i optymalnym cenowo rozwiązaniem. Na żywo (przynajmniej na mnie) największe wrażenie robią zespoły, szkoda
@wertum: jestem didżejem weselnym, także znam trochę branżę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Według danych zbieranych od konsultantów ślubnych od paru lat odbywa się więcej wesel z DJami niż z zespołami, a jak jeździmy na sale i pytamy kto jest częściej, to ta teza się potwierdza - także wesele z DJem to nie rzadkość.

DJe między sobą też się totalnie różnią: w kwestiach muzycznych, ale też sposobem prowadzenia
@wertum: tylko i wyłącznie DJ, on może puścić muzykę i dla starych i dla młodych, do tego albo jest w parze z wodzirejem, albo sam ogarnia. no i się nie męczy, a zespół tak.

byłem na kilku weselach, zarówno z zespołem i DJ no i bez porównania. Chyba, ze to jakiś niesamowicie dobry zespół, ale generalnie DJ > 95% zespołów.

te 5 proc. to DJ typu pseudo-artysta itp., że kim to