Wpis z mikrobloga

@Can_I_help_you: ciężko mi powiedzieć, ale chyba nie. Nie jestem jednak pewien na ile ten widok może utrwalić takie zachowanie (zbliżanie się do ofiary podczas reanimacji) w innych sytuacjach np. w autobusie.

Osobiście gdybym to ja tam leżał wolałbym jednak żeby pokazano jak zachowuje się profesjonalista przy reanimacji- to okrąży świat kilka razy i może komuś uratować życie.
@biesy: no super, że nie rozróżniasz przekazania informacji od emanowania tragedią i sensacją. Przecież mogli dopuścić fotografów do miejsca reanimacji, może Eriksenowi jak serce się zatrzymało to mogły puścić zwieracze, zobacz jak to by się to dobrze sprzedało jak znoszą na noszach obesranego po same nachy pilkarza. No i przecież wg. Twojej teorii gdyby nie takie zdjęcie to w życiu bym się nie dowiedział, że w ogóle ktoś stracił przytomność podczas
@woligater123: stanie blisko ofiary podczas reanimacji jest złym nawykiem, gapie przeszkadzają ratownikom a, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach blokują przepływ powietrza.

Jeśli chodzi o pomoc to miałem taką sytuację dwa razy gdy musiałem pomagać poszkodowanemu, naprawdę nie wiem po co uszczypliwości. Ludzie nie potrafią się zachować, jeśli ja bym tam leżał wolałbym żeby pokazano profesjonalną pomoc- takie rzeczy idą w świat.