Wpis z mikrobloga

Eh przegrywy coś wam powiem, bo sam jestem przegrywem. To co ostatnio odwalacie z tym wystawianiem lasek z tindera to totalna żenada i cringe. Robicie wszystko żeby ludzie wytykali nas palcami i nie lubili. Dajecie tylko argumenty wrogom. To samo było jak zjawiły się tu dziennikarki z Wyborczej i chciały rozmawiać- w większości się zesraliście i kazaliście im s--------ć zamiast opowiedzieć swoją historię i być może dołożyć swoją cegiełkę do polepszenia wizerunku inceli/przegrywów. Nie idźcie tą drogą.

wołam @herzyk_wieczorkiewicz

#przegryw #tinder #incel
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale przecież sam napisałeś, że nie zrozumiemy się nawzajem do końca, jeśli mamy zupełnie inne doświadczenia. Gdybyś rozumiał to byś raczej nie pisał, że jest "syta" pod tym względem, że to dla niej błaha sprawa, bo to tak nie działa u asów raczej, s--s może być koszmarem, a presja w relacjach prawie zawsze jest, mniej lub bardziej. /P.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: no miałam, zmuszałam się i żałuję, mam nadzieję już nigdy nie mieć, ale też wiem, że większość ludzi naprawdę ma tę potrzebę, ten dopisek był trochę ironiczny żeby zaznaczyć że wolę się dystansować od rynku seksualnego. Wiem, że według badań to ma ogromny wpływ na satysfakcję z życia i szczególnie w kulturze, która tak szydzi z prawictwa brak takiej relacji jest frustrujący, nie przyszłoby mi do głowy tego negować.
  • Odpowiedz