Wpis z mikrobloga

Eh przegrywy coś wam powiem, bo sam jestem przegrywem. To co ostatnio odwalacie z tym wystawianiem lasek z tindera to totalna żenada i cringe. Robicie wszystko żeby ludzie wytykali nas palcami i nie lubili. Dajecie tylko argumenty wrogom. To samo było jak zjawiły się tu dziennikarki z Wyborczej i chciały rozmawiać- w większości się zesraliście i kazaliście im #!$%@?ć zamiast opowiedzieć swoją historię i być może dołożyć swoją cegiełkę do polepszenia wizerunku inceli/przegrywów. Nie idźcie tą drogą.

wołam @herzyk_wieczorkiewicz

#przegryw #tinder #incel
  • 41
  • Odpowiedz
@imajoke: powiem ci ile ja już miałem takich akcji gatka wszystko ok a jak mamy się spotkać to kobieta pisze teraz czasu nie mam i nie będę miała nigdy więc nie pisz albo za gruby jesteś i nie gadaj do mnie a pisze do kobiet max 5/10
  • Odpowiedz
@imajoke: Zrozum człowieku kobiety nie obchodzi to czy miałeś ojca pijaka czy wujka pedofila. Dla nich jest ważne tylko to co możesz im zapewnić.
Nikt się nad twoją historią się nie ulituje to jest zarezerwowane dla różowych.

PS: akcja była trochę niskolotna ale zrobiła swoje, laski chociaż przez jeden dzień poczuły to co my mamy na co dzień.
  • Odpowiedz
@imajoke:

Robicie wszystko żeby ludzie wytykali nas palcami i nie lubili.


Tak tak, to wcale nie działo się wcześniej. Idź przeprosić p0lki za to że istniejemy, myślę że inaczej na ciebie spojrzą.

A nie, czekaj...
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: indywidualne by było, gdybym ja poszła i dała tampon osobie, która nie ma na tampon i uznała, że to jest sposób na rozwiązanie problemu. To samo gdybym uznała że przestanę być aseksualna w imię wyciągnięcia jakiejś jednostki z przegrywu.

Ale tak serio seks ze mną jest naprawdę bardzo #!$%@? i nie polecam się xD /H
  • Odpowiedz